bugün

gözlerini kısıp masum masum bir bakışı vardı. 5 sene geçmesine rağmen hala aklımda kalan davranışıydı.
piercing.
anılardır ve birkaç fotoğraftır.
ama adı üstünde artık eskidir. yeni hayata taşınmamalıdır.
kalın çerçeveli gözlük.
ilk sevgili olması sebebiyle (bkz: masumiyet).
eski olması.
aldığı hediyeleri geri istememiş olması.
yaşanmış her an güzeldir. eski de olsa sevgilidir.
(bkz: insanın aklında hep güzel şeyler kalıyor)
dan ve blair (dair) güzellikleridir.
kör ölür badem gözlü olur, kel ölür sırma saçlı olur atasözünden yola çıkarak eski sevgiliye ait güzellikler istem dışı olarak abartılır. kusurları ne hikmetse birlikteykenki kadar akla gelmez.
kışın üzerine sinen sigara kokusu .
adımı söylerken oluşan belli belirsiz gamzeleri.
eski olmasıdır...
bana kendi elleriyle akşam yemeği hazırlayıp bir de yaprak sarması yapması. canım benim kayseri'den pastırma getirmişti onları da unutmadım.
sadece anılardır.
Yapılan tartışmanın ardından hatasını anlayıp, gecenin bir yarısı arayarak telefonda piyano eşliğinde size yazdığı şarkıyı söylemesi gibi güzel, unutulmaz hatıralardır. Belki de bir daha asla yaşanmayacak olandır.
(bkz: sevilen kişiye ait detaylar)
johnny bravo'ya benziyordu ya... * *
ne tür bir güzellik olursa olsun adı üstünde eski sevgilidir. eski. kapatılıp yola devam edilmesi gereken bir mevzudur. ha işin en tatlı ve güzel tarafı ise, sizde ve karakterinizde değişikliklere sebebiyet vermiştir. eğer zor şeyler yaşandıysa da artık bir sonraki ilişkinizin başlama evresi daha sancılı olur. sütten ağzı yanan yoğurdu üfleye üfleye yer olayı.
Saçları, sesi ve gözleri.
Ah bir de karakteri güzel olaydı. On numara olacaktı.

Gelsin yine severim, birlikte olurum ama yalan yok.
güzellikleri olsa eskimezdi. geçiniz bunları !
Birlikte kaldırılan kadehler birlikte çıkılan tatiller birlikte çıkılan hafta sonu kahvaltıları eymir gölünde el ele yurumelerimiz birlikte acıya kahkaha atmalarimiz senin guluslerin ellerinin sıcaklığı beni benden alan bakışların esmer tenin artık hepsi mazi hoscakal gözümün nuru hoscakal...
güzel severdi. insan nasıl sevilir iyi bilirdi. bana da öğretti bu yüzden artık herkesin sahteliğini anında görebiliyorum sanırım.
Gözleri, fiziği, temizliği, yalan söyleyememesi.