bugün

insan aklını okumak zordur, öyleyse okumamalı ve iletişim kurmalıyız. tabi bunu abartırsak sonucunda gururumuzu kaybedebiliriz belki de.

edit:pembe cafe sitesinden spoilerla durumu açıklayabilmiştik lakin sazan çok ne yaparsınız.
rüyamda seni gördüm, merak ettim, nasılsın.

sakın bunu yapmayın, çok yapıldı ve bir işe yaramıyor *
şiir atmayın lan.
ben attım beğenmedi.
ahah.
her türlü mesaj bu kategoriye girer.

ayrımı varmış gibi, elin gariplerinin kafasını karıştırmayın.
tekrar bir çift olunmasını arzu eden mesajlar. zaten ne diye mesaj atar ki insan eski sevgilisine başka türlü di mi? o zaman atmayın işte.

yöntem şu: gidiyoruz tuvalete, bir iki posta asılıyoruz, cinsi münasebetlerden belli bir müddet aklımızı uzak tutuyoruz. sikmişim eski sevgiliyi, demeyen gelsin beni bulsun.
Papa seçildi. Duydun mu? Çok özledim.
Gece atılır böyle mesajlar.
- ben galiba, özledim seniii.. ( sakın atma böyle bir mesaj )
karşı taraf uyumaktadır ve mesajı atan utanmıştır.
- ya yanlışlıkla sana mesaj attım galiba, kafam güzel biliyon mu. ( ortam güzel derken içiyoruz eğleniyoruz havası verilmektedir. )
eski sevgiliye neden mesaj atma çabası içine girilir o da ayrı bir soru. atma direk sil bu kadar basit rahat bırak zaten senle olmaz isteydi ayrılmadı. gereksiz bir girişim zorunlu haller olmadıkça.
seni seviyorum veya seni özledim. Bunlar atılmaması gereken mesajlardır.
uyudun mu..
Sen daha ölmedin mi amk?
Her hangi bir ileti içeren mesaj.

silin numarasını sil sil sil.
dinleme ne olur.
Yeni sevgiliye atılması gereken mesajlardır.
Özledim .
Seni rüyamda gördüm merak ettim iyi misin?
Yanlışlıkla attım pardon .
Bensizlik nasıl hüzün kaplamadı mı yüreğini. Aynı duygular aynı telaşlar hissetirmedi seni bana. Ufkum açılmadı gökler de yağmur yağmadı. inan ki çok özledim seni.
Atılabilecek tüm mesajlardır.
Eskiyse eskide kalmıştır arkadaşlar. Mesaj atmanın hiçbir faydası Yok. Kimseyi de boşu boşuna hala beni unutamamış EGOsuyla şişirmeyin.
güncel Önemli Başlıklar