bugün

Orospuu.
En güzeli yalnızlıktır dedirten notlardır.

O " sensiz yaşayamam balım" devresi bitince aha böyle hitap edecek arkandan.

Eee balıma ne oldu? Hani aşkitom?
"Sevgime inanmayan arkadaşlarına düğün davetiyesini yollarız." dediğinde ben çok yanlış anlamışım seni keşke herkesi haklı çıkarmasaydın.
Senden bi bok olmaz. Her türlü kaşarlığını alttan aldım.
Geçen gün kostümünü giymişsin sen çok severdin cosplayi .sonunda bir tanesiyle seni görmek güzel. Biliyor musun? Sırf senin yüzünden o saçma hobi gibi bir sürü şeyle ilgilendim, tanışmayı aklımdan bile geçirmeyeceğim insanlarla tanıştım. Bana bişeyleri bilmediğim için cahil gözüyle baktığın zamanlarda canımı sıkan her günümü hatırlıyorumda bugün hepsinden fazlasını öğrenmemin sebebi bu. Senin hayalinle yarışmayı sevmeye devam ediyorum. Beni bir akşam LoL de tekrar karşılaştığın eski sevgilin için terkettiğin günü hatırlıyorum da. Sanırım onu değil seni seviyorum ben diye bahsettiğin k çocuğun ahı tuttu. Adımı değiştirmeyi düşğnğyorum henüz 18 imdeyken beni bir daha bulma hatırlama diye zaten beni tanıyan yepyeni insanlara bir şekilde durumu izah ederim. Sınav notlarımı dahi yükselttim bu arada bir sene kalmıştım onu toparlayayım desim.Üniversiteye başlamışsın hayırlı olsun senin adına seviniyorum bana yaptıklarına rağmen ben kin beslemem benim yolum daha farklı. Sadece başka şeyler yaparım. Durumlar düzelene kadar. Senden bişeyin özrünü istemiyorum ta ki gelecekteki o sahnemize kadar. Umarım ikimizinde gerçekliğine uyan şeyi yaşarız.
ne yaptın atlı karıncalı müzik kutumuzu; ben hala senin pembe puantiyeli çorabını giyiyorum biliyor musun? hem de hiç utanmıyorum, ayan beyan sergileyebiliyorum ayacıklarımı. soruyor insanlar, ne iş diye; ibne sanıyorlar belki ama inan umrumda değil, iyi hissediyorum. inan olsun kokana kadar giyiyorum haha. çok kötü ayrıldık; birlikte olmamalıydık, birbirimiz için değildik ama birbirimize iyi geldik hep. iyi oldukça kaçtık birbirimizden. amk.
Senin ben amına koyim karaktersiz yavşak!

Evet efenim bu piç karaktersizin tekidir. Bir günden bi güne para harcatmadım, trip atmadım, ihmal etmedim ama bu amk iti gitti zengin kızı ile evlendi. para için değer miydi diye sorduğumda, sırıta sırıta 'ya ne yapaydım seninle evlenip memur maaşına talim mi edeydim' demişti.

Asıl mallık bende, sen gidip kendini satan erkeğin orospusu ile neden evlenme hayali kurarsın ki!! Tabi salaklığıma yanarken öcümü almayı da ihmal etmedim. Düğününe gidip takı merasiminde, damadın arkadaşından(!) 5 bin lira diye anons ettirip eline verdim, mikrofonu alıp "o para seni kiraladığım 5 yıl içindi" dedim.

Not: para sahteydi.
Zalimsin zalim seni.
Hiçbir şeyin değerini bilmeyen aptallar için mi bu çabamız ?,bu sevgimiz ?
http://galeri14.uludagsoz...din-sevmemesi_1098754.jpg
Aynı zamanda evlilik dışı ilişki yaşayan kadınları aşağılayan erkeklerin evlilik dışı bir takım duygusal veya tensel ilişkiler yaşadıkları kadınlara bıraktıkları notlardır.

Bir kromozom çifti miydi bizi bu kadar ayırabilen? Birini efendi diğerini köle ilan eden...
başkası seni kırdı diye bende illa kıracak mıydım?neden bu kadar ayrılalım diye tutturdun?
Ne yazilir ki simdi. Kovdu resmen beni. Eskiden yazacak seylerim vardi evet. Umudum vardi. Ama artik umudum yok. Siktir et sozluk. Sizi sevmeyen insanlari sevmeyin.
Senden çok daha iyisini buldum. Iyiki bitmis git çöplüğünde sürün.
orospuları yağmur ıslatmazmış...

kar yağıyor amk siktir
"naber kardo" şeklinde olacaktır. küfür etsem neye yarar üzülsem sitem etsem neye yarar lan mutludur şimdi başka kollarda. öylede olsun zaten benane.
Eski sevgilim yok.
keşke zamanında bir kere isteseydim.
Kitap bile okumuyordun , ne de seninle oturduğumuz zaman ortak birkaç şeyden sohbet edebiliyorduk. Boş beleş zamanmış. iyiki ayrıldık.
Not: ama yine de bir yaşanmışlık vardır. Hayatımda -henüz fark etmemiş olsam bile-tecrübeler edinmişimdir. Her şey için teşekkür ederim.
Senin sayende, hayatımda nasıl bir birini istemediğimi yaşayarak öğrendim. teşekkür ederim bana bunu fark ettirdiğin için.
sende geri vites yok ya.gireceğin yeni yolun sonunda duvara çakılacaksın ;)
iyiki terk etmişsin. Hala seviyorum ama iğrenç biriymişsin yeni farkediyorum. Fark ettikçede seviniyorum.
iyiki gittin.
Hiç sevgilim olmadı çok acı çok.
Beni mutlu etmeye çalıştığın kadar mutlu ol istiyorum.
güncel Önemli Başlıklar