bugün

arabesk yaşayan türk milletinin abarttığı olaydır. sanki sevgili olmayı becerebiliyorlar da birde özlüyorlar.aslında biraz kendilerini geliştirebilseler , baksalar bu kadar acı ızdırap çekmezler. ne oluyorsa çirkinlikten ve eziklikten...
anılar arkadaşım anılar. ne kadar kötü şeyler yaşasanızda kötü bir şekilde ayrılsanızda birlikteyken hayatı çekilmez yapsa da gülümsetmiştir sizi mutlaka. bu bile unutulmaz. sevmeseniz bile alışkanlıktır eski sevgili bir çeşit sigaradır. unutulur ama canını çıkarır unutmak en sonunda bunu mu sevdim ben lan? dersin er ya da geç.
güzel anılar varsa elbetteki özlenir hatta ayrılan taraf olsanız bile özlersiniz hatta 3-5 kişiyle fiziksel ilişki yaşarsınız yine özlersiniz yokluğuna alışırsınız iyi ki ayrıyız dersin ama yinede özlersin.
(bkz: zeigarnik etkisi)
Çok saçmadır ve gereksiz olmasına rağmen fazlaca hissedilir.
ayrıldıktan sonra uzun bi yalnızlık yaşanırsa, her geçen gün şiddetle artan bir özlem olabilir. bu özlem saçmalıktan ziyade pişmanlıktır ve kısa kısa ama sık sık gelir.
bosa dusen erkegin basina gelebilecek hadisedir. halbuki yerine hemen yenisini bulsa bu tarz sorunlarla karsilasmaz erkek kisi.
genelde yalnız kalındığında ve iki dubleden sonra olan bir durumdur. dördüncü dublede geç vakit aranır. sabah olunca tanrım ben ne yaptım durumuna girilir.
saçmalık değildir gerçektir, terk edilen daima daha çok sever.
güncel Önemli Başlıklar