bugün

ilkinde alta alinamadiysa ikinci ucuncu hatta n inci defa denenerek alta alma girişimi. ozellikle yeniden sevgili olmak isteyen kişi onceki sefere gore cok degistigini, super ozellikler kazandigini ispatlamalidir. yeni sevgili bulamama durumunda da eski sevgili kandirilip, punduna getirilip kisa sureli cozumler olusturulabilir.
(bkz: kabak tadı vermek)
(bkz: tükürdüğünü yalamak)
olmaması gereken hadisedir. zira adı üstünde eskidir ve yeni olsa da fazla uzun süre kalamayacaktır..
muhtemelen ileride kabak tadı verecek olan ilişkidir. zaten ayrıldıysanız bir sorun vardır, aynı sorunları yaşamanın ne gibi bir mantığı olabilir? diye sordurtur insana.

(bkz: olmayacak duaya amin demek)
(bkz: exten next olmaz)
(bkz: imkansızı denemek)
(bkz: zoru başarmak)
(bkz: kolay gelsin)
(bkz: ihtiyaç anında camı kırınız)*
hiç gereği yoktur. aynı hataların tekrar edilmesiyle eşdeğerdedir.
alıskanlık halıne gelmıs bır ılıskıye yenıden sahte,ruhsuz bedenlerle baslamaktır.
ölünceye kadar beklenilecek ve her daim eteşiyle yanılan, özlenen sevgilinin, yeniden doğmaya sebeb olacak olan gene bulutlar üzerinde uçulucak olan gündür.
demekki aslında hiç bir zaman eski olmadığı.
(bkz: latin dizileri)
(bkz: aynı nehirde iki kez yıkanılmaz)
ilk bittiğinden daha hüsranla ve acı biten olay.*
kadının zayıf anlarında, erkeğin abazan anlarında girişimde bulunacağı eylem.
eski sevgilinin yine eski sevgili olacağı garanti birleşme.
olmaması gerekendir, bir kere bitmisse yine bitecektir zaten, zaman kaybının anlamı yoktur.
"aşklar bir kere biter." gerçeğini yeniden gözler önüne serecek durum.
(bkz: gönül ister ki bitmesin)
karsındakının degıstıgıne ınanmak ve alıskanlıklardan vazgecememektır bunun sebebi.oysa degisen insan degil zamandır.zaman da cok sey alıp götürmüstür zaten.geriye sadece anılar ve alıskanlıklar kalır.anılar tekrar yasanmak ıster.alıskanlıklardan vazgecılemez.tekrar baslanır iliskiye.ama sorunlar da tekrar yasanır.sonu bellidir.biter.yasanılanı bidaha yasamanın anlamı yoktur.zaten bazı sebeplerden dolayı eskı sevgılı olunmustur,iliski bitmistir.bitmis bi iliskiyi tekrar yasamak da zaman kaybından baska bısey degıldır.
yine yeni yeniden "eski" olacağının ilk işaretidir. büyük olasılıkla tekrar ayrılınacak, bir müddet sonra tekrar barışmak suretiyle biraz daha eskitilip, iyice yıpratıldıktan sonra hisler; "ben seninle arkadaş kalmak istiyorum mualla" söylemine karşılık olarak "ben de aynı şeyi senden isteyecektim birolcan" cevabı geldiği vakit artık tamamı ile ikili önlerindeki maçlara bakacaklardır. bitmiştir o vakit o iş. en iyisi hiç kasmamak.
- aşkım ben çok öküzüm tekrar benimle çıkarmısın
+ kabul ediyorum murtaza benide senden başka beğenen yok zaten.
eski ceketin dirseklerine yama yapıp bi de en jiletinden ütü çakıp yeni gibi göstermektir.
kısır döngülerin yaşanmasına neden olandır. ömrü oldukça kısa olacak olan ilişkidir.
zamanında anlaşılamayan değerin farkına varılmasıyla oluşabilecek durum.
güncel Önemli Başlıklar