bugün

Eski sevgili gerçekten sevilmişse, asla sevilmeyecek kişidir yeni sevgilisi.. Bundan ayrılsın başka bulsun vallahi seveceğim cümlesi yalanmış. Aradan uzunca seneler geçse bile değişmiyor bu.
Bana her zaman cirkin gelmistir bunlar.

-mbobn, bak. Tankut sevgili yapmis kendisine.
+ ac hemen ac.
- kizma ama hos hatunmus yani.
+ amaaan, götüm. Yanyana dursak bunu dilenci sanarlar be.
- ya birak. Masmavi gozleri var hatunun.
+ zaten nasil kenafir kenafir bakiyor, gormuyor musun.
- ...
+ bana bi selpak versene. Gozume toz kacti.
Siz de muhtemelen birine göre 'eski sevgilinin yeni sevgilisi' olduğunuzu unutmayın da.. Çok da şeyapmayın.
Yaş ilerledikten sonra eski sevgilinin kocasına evriliyor bu tanım. Son 40 günde 3 eski sevgilim evlendi sözlük. Allah hepsini bir yastıkta kocatsın tabi.
erkekse çapkın kızsa orospudur .
Sorunu alıp, güle güle (?) kendini paralasındır. Kolay gelsindir.
evlendiği adamdır.
Eski sevgilinin umrunda olmayan kişidir.
Üzme onu. Sabret, zamana ihtiyacı var. Sevince dünyanın en ponçik Adamı oluyor. Bi de annesine çok takılma. O oğluna aşık, derdi seninle değil. iyi kadındır aslında. Her işine koşma. Alışır, çabuk şımarır. Onun şımarıklığı da güzeldir. Azarlama, çaktırmaz ama küçük Bi çocuk var içinde. Dedesini çok özler. Sakın ölüm yıldönümünü atlama. En sevdiği yemek humus. Öyle çok katı sevmez kıvamına dikkat et. Yemek yerken dünyanın en keyifli Adamı olur. Kıymetini bil beraber yediğiniz her yemeğin. Babasıyla konuşurken kendini kaybeder. Uzun sürecek o konuşma kendine oyalanacak Bi şey bul. Özel günleri falan hatırlamaz. Ama içinden geldiğinde mutlu etmeyi iyi bilir. işine odaklandığında bölme onu, hayatını kolaylaştır. Aynı anda iki şeye odaklanamaz. Sıcak kanlıdır ama zor alışır Bi sevgiliye. Sarılıp uyuması Zaman alacak. Zorlama. Sev onu çok sev. Sevgiyle besleniyor çünkü. Yanaklarını çok sevecek. Alış başından, elleri yanaklarından ayrılmaz. Çok sağlam, çok güzel arkadaşları var. Çok eğleneceksiniz beraber. Araları sık bozulur gergin anlarında. Düzelmesi çok Zaman almaz ama. Sakın arkadaşları Hakkında kötü konuşma. Uykusundan sinirli kalkar. Üstüne alınma. Hastayken dünyanın en Nazlı insanı olur. Karışık meyve çayı yap, bitki çayı içmez. Mayonezsiz sofraya oturmaz. Sarhoşken özellikle "alluş" aç. En yakın arkadaşıyla karşılıklı oynar, çok eğlenirsin. Nazar değdirir her şeye. Nöbette çok sigara içer. Geceleri uyanması çok zor. Onunla beraber nöbet tutman gerekecek Zaman Zaman hazırla kendini. En sevdiği renk bordo Bi şeyler seçerken aklında bulunsun. Bi de dudaklarını büzüp çeneni titretirsen her kavganız biter. Dayanamaz.
Çok sev. Yaralarını sar. Sabret..
değerinim bilemedi benim hatunun onun bunun cocugu.
Sorunları devralmış kişidir Allah kolaylık versin.
hıyar dedim de yeni sevgilinle aran nasıl? o da seni, benim seni sevdiğim gibi seviyor mu?
(bkz: grup vitamin) (bkz: aşkın gözyaşları)
Kendisine Allah'tan sabir diledigim insan.
bir zamanlar yakın arkadaşımdı...
ben gördüm çocuk gerçekten çok yakışıklı, bence benden ayrılmakta haklıydı. meğer kız harcanıyormuş.
Saftır. Karşısındaki salağın benimleyken yaptığı salaklıkları, yediği naneleri anlatsam bir saniye durmaz da, bana ne. Yaşayarak öğrensin.
tip olarak gömerim, hayat görüşü olarak da içi dışına uymayan biri, karakter desen hak getire... ama ne yapalım gençler birbirini görmüş beğenmiş.
dört senelik ilişkinin ardından bu gerçekle nerede yüzleşilmeli

a. sosyal medya
b. yolda
c. karşılıkli en sevilen mekanda
d. nikah davetiyesinde
e. bizzat anlatılarak.

bunu kapışın. go!
D diyorum.
Bir de bunun; eski sevgilinin, yeni sevgilisi ile hava atması vardır ki delirtir.
Niye nispet yapıyorsun orospu çocuğu?
Ben de mi yapayım aynısını, gözüne gözüne sokayım mı ergen gibi.
Bakın arkadaşlar bu, ben bir yavşağım dakkasında yeni sevgili bulup mıç mıç olabilirim, senden iyiyim, sen de kıskan demektir.
Ancak bilmiyor ki ergen bir kendini bilmez olduğunu, gösteriş için orda burda gözüme gözüme soktuğu herşeyi kahkahalarla izlediğimi, bir de kıskandım filan sansın.
eğer ki sevgili kafada eskidiyse, hiçbir önemi olmayan yeni sevgilidir.
tiksinç.
görsel
(bkz: yılan).
insallah, sadık ve mutlu olurlar. Biz basaramadik, mutlulugu kendimize yakistiramadik insallah onlar yakistilirlar.
Özetle
görsel
güncel Önemli Başlıklar