bugün

çirkindir.. benim gibi şahane bi hatundan sonra herifin bünyesi nasıl kaldırıyor anlamış değilim..
Sucu yoktur kizmayin bosuna.
istisnasız hepsinin de benden güzel olduğu kızlardır. hepsi tez zamanda koca bulup piyasadan kalkar umarım.
eskiden olsa dünyaları yakıp pis orospu derdim, şimdi sikimde değil.
ayvayı yemiş olan o çünkü, eski sevgili çok matah bişey olsa eski olmazdı ve ne olursa olsun benim olurdu.
yazık diyorum ben yenı sevgiliye.

edit:bu olgunluga da ulastım ya, ölsem de gam yemem.
Eski sevgilinin gerçek yüzünü ne zaman göreceğini merak ettiğim, kendisi için üzüldüğüm insan.
benden çirkin olandır.
Afedersin. S ile başlayan şeyi bile yaparlar. Pis onlar kaka, eeğ.
Onun ben amına koyyim dediğimdir.
eski sevgilim yeni kankam olduğundan kankamın sevgilisi sayılan kızdır.
acı acı gülümserim onları görünce... gögsüne bişey çöreklenir ama, başın döner. ellerin titrer, ayakların üşür. o bundan habersizdir. o mutludur öylece -şimdilik-. o sizi bırakmıyıcam diyip yeminler etmesine rağmen başta sonra aldatıp bir gavatın yanına sığınmıştır. bilmezki o seni benim kadar sever mi? çünkü arsızdır, heveskardır.

sahte sevgi sözcüklerine dönüşecek o hevesleri. aşkımlar bitanemler anlamını yitirecek önce. sonra araya soğukluk girecek. bu soğukluk antartikamsı olunca ayrılık kaçınılmaz olacak.

piç gibi her gün bir hatunla dolaşmak istersin. ama karakterin el vermez çoğu zaman. karakterini aşağı almak istemeyiz bir heveskar uğruna.

yazık, çok yazık. altını bırakıp devaülasyon yapılmış bakır akçaya döndün be şirin kız. dışardan şirinsin diye dedim yoksa için kapkara senin, kömür karası petrol zifti kadar siyah. *

*:eski sevgiliye ufak bir buse.
Problemi devralmış kişidir. Güle güle çözsündür.
nişan fotoğraflarını da görüyorsun sonra nikah da... en son kucaklarında bebeleri hastane odasındaki halleri...
Bana benzeyeninden bulmaya calısmıs. Kız sarısın renkli gözlü ama bir karayere degil. anlatabildim sanırım.
Terkedecektir. Umarım olmaz allah mutlu etsin ama acıdım eski sevgiliye.
ön bilgi: biraz uzun oldu ama okusanız seversiniz vallahi. ayrıca bahsedeceğim olaydaki kişi isimleri gerçek değildir.

hiçbiriyle tanışmamıştım ta ki bundan 2 hafta öncesine kadar. bir gün kendi adımla olmayan twitter hesabıma aşağıdaki gibi devam eden bi mesaj geldi;

- merhaba ahmet.
+ pardon sizi tanıyor muyum?
- tanışırız istersen.
+ tanışırız da ismimi nereden biliyorsunuz.
- numaramı vereyim mi? yoksa sen mi verirsin?
+ ne münasabet niye numaramı vereyim? ne konuşacağız ki?
- ayşe'yle ilgili.
+ biz ayşe'yle ayrılalı 2 sene oluyor. bir bilgim yok kendisinden.
- benim çok bilgim var sadece bunları seninle konuşmak istiyorum.

şu mesajlaşma bile muhabbetin nasıl saykodelik yerlere gideceğini anlamak için yeterliydi ama hem meraktan hem de büyüklük bende kalsın diyerek telefonunu aldım adamın, numaramı gizleyerek aradım.

+ merhaba kimle görüşüyorum?
- ben emre, ayşe'nin 2 aydır sevgilisiyim.
+ hayırlı olsun mutluluklar.
- evlenmeyi düşünüyoruz.
+ ne güzel bilader mutluluklar işte.
- bana ayşe'yle ilgili bildiklerini anlatsana. ayşe evlenilecek kız mı?

vay arkadaş nasıl bir ortama düşmüştüm böyle. ne diyeyim adama "hee kanka muamelesi süperdir kaçırma kızı" falan mı dememi bekliyordu acaba?

+ ne diyim şimdi ben bu soruya biraderim biz ayrıldık bitti yani işte. seviyorsan evlen.
- benimle bir kanka gibi, kardeş gibi konuşmanı istiyorum. sadece ikimizin arasında kalacak.

allaaa allaa! durduk yere kanka olduk elin adamıyla. bu sohbet daha ne kadar ilginçleşebilir diye düşünürken emre sağolsun bu merakımı hemen giderdi.

- senin hakkında da çok şey biliyorum ahmet. ayşe hepsini anlattı bana. ne sorsam anlatıyor en çok bu özelliğini seviyorum.
+ oturup benim hakkımda mı konuşuyorsunuz lan? ne biliyosun ki?
- sevgiliykenki bütün mesajlaşmalarınızı okudum ben sizin. ne zaman, nerede, ne yaptığınızı biliyorum.

aha "geçen yaz ne yaptığını biliyorum" repliğini sadece korku filmlerinde olur sanıyorken şimdi birebir yaşıyordum. "alemin derdi ben olmuşum, demek ki zamanında iyi koymuşum .s .s" diye trip atacakken emre dur durak bilmeden yardırmaya devam ediyordu.

- hatta senin ilişkinizin son dönemlerinde ereksiyon problemi yaşadığını bile biliyorum.
+ iyi ne güzel. ee sonuç?
- peki ahmet sen ayşe hakkında ne biliyorsun? anlatsana bana.
+ ya sabır! vallahi birader ayşe'nin psikoloji pek yerinde değildi bizim ayrılık sebebimiz de buydu. yoksa bunun dışında bana bir kötülüğü olmadı.
- peki ahmet, ayşe'nin seni ilişkinizin 6.ayında can'la aldattığını biliyor muydun?
+ ahahahahahhaah. yok bilmiyordum şimdi öğrendim sağolasın.
- can öldü yakın zamanda onu biliyor muydun?
+ al...allah rahmet eylesin. ne diyim bilemedim.
- amacım seni gömmek değil. benim de gey olduğum zamanlar oldu.

vay amına koyiiim! napıyordum lan ben? durup dururken 2 yıl önce ayrıldığım eski sevgilimin beni aldattığını öğrendim. hiç beklemediğim bir anda "gavat of the year" ödülünü kucağımda bulmuştum. o da yetmedi aynı anda can'ın ölüm haberini aldım ve o da yetmedi eski sevgilimin yeni sevgilisiyle hunharca cinsel hayatlarımızı konuşuyorduk. niye lan niye? 10 dakika sakin sakin bira içip," şu maç üst olur mu?" diye bakan adamdım ben, nasıl bu hale geldim lan?

- sana aşıkmış ama seni aldatmış. bana da aynısını yapar mı ahmet?
+ bilader fark ettiysen aldatıldığım az önce senden öğrendim. ne diyim şimdi "ayşe kral kızdır hayatta aldatmaz" mı diyim? beni aldatmış lan işte sen kalkmış bana soruyorsun.

fakat emre durmuyordu, "bana ayşe'yi anlat" deyip duruyordu delice. fakat benim için intikam zamanı gelmişti.

+ bak birader ayşe'nin psikolojisi hiç iyi değildi. psikiyatriste falan gidiyordu zaten biz birlikteyken söylemiştir sana da.
- haa yok söylemedi.
+ hani her şeyi anlatıyordu sana bu kız?
- ...
+ ha bir de benden önceki sevgilisi bize "ben hiv pozitifim" diye bi şaka yapmıştı. biliyorsundur zaten. bizim testler sağlam çıktı ama senin aklında dursun.
- hiv pozitif mi?
+ evet onu da mı söylemedi?

birkaç geri zekalı muhabbet sonunda emre'nin için kurt düşürmüş bir şekilde telefonu kapattık. o gece arkadaşlarla geyiğini yaptık, ettik. artık her şey bitti, normal hayatıma geri dönebileceğim derken şeytan dürttü şu emre'nin tivitır hesabına bakayım dedim ve daha 15 dakika önce paylaştığı bir yazı gördüm. bu yazıda ayşe hakkında "eski sevgili tecrübeleri (onlarca) beni bunu yazmaya itti. kendisi sevmez, anca seviyorum numarası yapar. buna mesaj atan siker. ben attım siktim, siz de deneyin, göreceksiniz." gibisinden paragraf, paragraf bir yazı paylaşmış. yazının sonunda da kullanıcı adımla beraber "ahmet bu kızın eski sevgilisiymiş. adamın ereksiyon problemi yüzünden herifi boynuzlamış" diye yazmış. benim başımdan aşağı kaynar sular döküldü. direkt aradım herifi.

+ bilader o yazı ne? hem delikanlı ayağı yapıyorsun hem de yazdığın şeye bak. sil onu.
- bana biladerli falan konuşma. ankara bebesiyim ben atara atar gidere gider! silmem!

allaam neyle test ediliyordum ben? en sonunda emre'yi ikna etmiştim silmeye ama emre yine durmadı.

- tamam silerim ama bir şartla.
+ neymiş o?
- senin de ayşe'yle ilgili şöyle bi paylaşımın var. onu sileceksin.
+ orada ne ayşe'nin fotoğrafı var, ne ismi var.
- ama ben ayşe'den bahsettiğini biliyorum.

oha herif manyak çıktı rıza baba! adam sevgilisi hakkında "buna mesaj atan siker" yazabiliyor ama benim kızın adı, sanı geçmeyen bi paylaşımımdan rahatsız olabiliyor. allaam ne kadar da delikanlı, angara bebesi bi erkek.

+ tamam kardeş sileriz sıkıntı yapma.
- bir şey daha sorucam.
+ sor tamam sor lanet olsun sor!
- bana ayşe'yle ilgili bildiklerini anlat.

hoooop! en başa döndük allaam matrixte miydim? deja vu böyle bir şey miydi? bir önceki günkü konuşmanın aynısı yaptık ve tekrar kapattı telefonu.

dolu dolu bir hafta sonu geçirmiştim adeta eski sevgilimin yeni sevgilisiyle. sayesinde tüm cinsel hayatlarımızı birbirimize açtık, hem aldatıldığımı öğrendim, hem de ne kadar sahiplenici bir erkek olduğunu öğrendim. daha ne isterdi ki insan? tekrar normal hayatıma geri dönmüştüm fakat, hala emre'yi özlüyorum. acaba ne yapıyordur şimdi? o da beni düşünüyor mudur? emre? emre? nyse sn ayşylsn glba ii eğlnclr.
okumadım ama benimkinin arası çok iyi her gün facebookta fotoğraflarını paylaşıyorlar sarılirken falan. şeker şeyler sizi *
Kıskançlığın lüzumu yok güzel tatlı kız ama o hıyara fazla.
Neyse, allah bozmasın.
Geçmiş gitmiş insanın içindeki ona dair kuşlar kelebekler ölmüş ister sevgili yapsın ister karı benena.
Eski arabamı gördüğümdeki hisle eşdeğerdir.
yine ismimi sayıklıyor kevaşenin biri. zekatım az geldi tabii dudaklarına.

tanım: hiç olmayacak olan kişidir. ehehehe.
Ereksiyon problemi yasayan bir iktidarsızın serzenişleri. 3'lü bir iliskideki herkesin "ruh hastası" olduğunu kanıtlayan diyaloglar bütünü.

Edit: "2 yıldır sevgiliyiz evlenilecek kız mı?" Diye bana sorsa cevabım; "2 yılda tanıyamadıysan zaten evlenme aq" diyip suratına kapatırdım.
Yeni sevgilisi hep çirkindir zaten.
Tanımadan düşman olunacak kişidir.
bir ara facebookta pilates topu üstünde fotoğraf paylaşıyormuş. müstehaktır .
eski sevgilinin eski sevgilisinin yeni sevgilisiyle kaçamak yaparsa daha ilginç bir insan olabilir.
Meymeletsiz.
güncel Önemli Başlıklar