bugün

içten içe eski sevgiliyi mutlu edememesi , özelliklerinin ve verdiklerinin sizden daha az olup sizi aratmasını isteten insan.
veliahttır.
görüldüğü zaman insanı insanda potansiyel gıcıklık yaratacak kişi.
düşmanımın dostu düşmanımdır dedirten kişi.
Ne kadar güzel veya yakışıklı olursa olsun senin gözünde hep çirkin olan kişidir.
şöyle bir bakarsınız.. artık o sizin değildir, içiniz acır ve yalnızlığınızla kalakalırsınız..
saçını başını yolmalık hatun kişidir.
eğer kız ise kesinlikle çirkindir.
mutlaka bir yönüyle size benziyordur.
her zaman kötü değildir. bazen başınıza bela olan eski sevgilinizden sizi kurtardığı için kurtarıcınız bile olabilir.
her ayrıntısı merak edilen insandır. acaba herhangi bir konuda benden üstün mü diye.
(bkz: vokal aranıyor)
(bkz: basçı aranıyor)
eski sevgilinden ne şekilde ayrıldığına göre ona karşı olan hislerinin değişmesi muhtemel şahıs.
kişinin, eski sevgilisini yeni sevgilisiyle gördüğü zaman geçirdiği mutasyon.
kasık ölçer icat olana kadar idare edeceksin..

sonra neden idare ettiğini anlamayacaksın..

sonra bir film izleyecek ve trafiği yoğun bir viyadükten,

aşağıdan geçen arabaların üzerine işeyeceksin...

kafan seni taşımaz çocuk..

sen kafanı taşıyacaksın...
Bazen erkekleri: "canım bu kadar da medeniyetsiz değiliz, biz ayrıldık ne var o da kendine göre bir insan seçti" gibi kaotik, iç çelişkili yorumlara sürükleyen kişidir
onu gördüğünüzde eski sevgilinizin sizi üzen davranışlarını düşünün. o zaman ona acımanız bile mümkün olabilir.
tam sövecekken düşünülmelidir ki; belki siz de birileri için eski sevgilinin yeni sevgilisisinizdir.
görüldüğünde ilk tepki, nerden bulmuş bu züppeyi şeklinde olur.
duyulduğunda moralin hafiften bozukmasına sebeb olabilir.görüldüğünde, suikast denemelerine kurban gidebilir.konu$ulduğunda ise, "bu malla mı çıkıyosun sen?" diye tepki verilebilir.
eski sevgilinin herzaman kendinden daha kötü meziyetlere sahip olmasını istediği şahıstır.
eski sevgili ile sohbet olayına grup vitamin efsanesi yazdığı şiirde şöle bi örnekleme vermiştir.

Offfffff.....üzülme bebeğim, sakın üzülme Olmadı işte. Ayrıldık. Kızmadım sana, kızamıyorum. Yeter ki sen üzülme.. Ben sana hiç kıyar mıyım, Yani o kadar da hıyar mıyım? Hıyar dedim de aklıma geldi; Yeni sevgilinle aran nasıl? O da seni, benim seni çok sevdiğim gibi seviyor mu? Ara sıra görüşelim olur mu?Misafir ol gel bana, yumurta kırayım sana. Param pulum yok ama, borç yazdırırız bakkala
*
erkekseniz ve eski sevgiliniz bayansa ve eski sevgilinizin yeni sevgilisi erkekse
(bkz: enişte).
erkekseniz ve eski sevgiliniz bayansa ve eski sevgilinizin yeni sevgilisi bayansa
(bkz: fantezi).
erkekseniz ve eski sevgiliniz erkekse ve eski sevgilinizin yeni sevgilisi erkekse
(bkz: bsg).
erkekseniz ve eski sevgiliniz erkekse ve eski sevgilinizin yeni sevgilisi bayansa
(bkz: gene bsg)
bayansanız ve eski sevgiliniz bayansa ve eski sevgilinizin yeni sevgilisi erkekse
(bkz: böle bişi olmaz).
bayansanız ve eski sevgiliniz bayansa ve eski sevgilinizin yeni sevgilisi bayansa
(bkz: vay vay vay).
bayansanız ve eski sevgiliniz erkekse ve eski sevgilinizin yeni sevgilisi erkekse
(bkz: aynaya tekrar bak) *.
bayansanız ve eski sevgiliniz erkekse ve eski sevgilinizin yeni sevgilisi bayansa
(bkz: yeni gelin).
(bkz: sevgilimin sevgilisi sevgilimdir)*
(bkz: dusmanimin dusmani dusmanimdir)
(bkz: düşmanımın düşmanı dostumdur)
çekilemeyen insan... bi kaşık suda boğulmak istenenler sırasında listenin başlarında yer alır. *
güncel Önemli Başlıklar