bugün

şuana kadar eski sevgiliyle ilgili birçok şey tanımlanmıştır büyük ihtimal. ama sanırım en değer verilenlerden birinin ve zaman zaman akla gelenlerden birinin gecenin bile umursamadığı bir saatte kişinin hiç beklemediği bir şekilde telefonun yabancı bir numaradan aranıp içini sızlattıktan sonra bombayı patlatmasıyla mezardaki ölünün birdaha öldürülmesi gibi tanımlanmamıştır hiçbiri. işte budur. sanki suçluymuşcasına veya sanki eski günahlarının acısını cıkarttırıyormuscasına sert ve acı.
(bkz: icelim o zaman)
yan odada "x de evleniyomuş hayırlısı" diye konuşulması kadar beter midir bilmem.
ne yapacaksın? en iyi ihtimal düğününe gitmezsin, o da inşallah zorlamazlarsa.
(bkz: ümit besen-nikah masası)
son kez size vermek içindir. o kocasını hiç aldatmayacaktır!
muhtemelen liselidir ve kendi arasında yüzük takmaya nişanlanıyorum demektedir.
''ne güzel, bizde 3.cocugu bekliyoruz'' diye cevap verilmelidir...
(bkz: so what)*
nispetten baska bir sey degildir.iyi niyetli bir "haberi olsun" aramasi degildir cunku. ayri kalinan zamanda her olup bitenden haber etmedigi dusunulurse, selametle denebilir. sktir olsun gitsin sonra.
ben evlendim çocuğum oldu adını da seninle çocuğumuza koyacağımızı hayal ettiğimiz ismi koydum diye arayan tiplerdendir. böle kişelerden uzak durulması şarttır. aradığı zaman cevap verilmemeli msjları serdan ortaçın da dediği gibi okunmadan silinmelidir.
tek verilecek cevap: bana ne???
durumdan duruma insanın yapısını bozabilir ancak eski sevgili unutulmuşsa hiç de ilgilenmeyeceğiniz durum.

- alo ahmet, benim nalan.
- nalan? hangi nalan?
- eski sevgilin ahmet, hani 2 yıl beraber olmuştuk
- haa tamam, naber nasılsın nalan?
- iyiyim ahmet ben şey diyecektim, nişanlanıyorum ben.
- sen daha ordamısın güzelim ya, ben o aşamayı geçtim, nişanlandım, evlendim üstelik hatun hamile.
- dıt dıt dıt.
"ne bok yersen ye" şeklinde cevaplandırılması muhtemel cümle. ayrıca "kına yoksa getireyim" de denilebilir.
kadın dilinden anlamayanlar için izah etmek gerekirse, anlamı özetle şudur: bana dönüp evlenme teklif etmen için son on saniye, dokuz, sekiz, yedi, altı, beş,... aranan kişi bu kısa sürede aşkını ilan edip evlenme teklif etmese de hatun kişinin içi rahattır artık. ben son kez yapmam gerekeni yaptım deyip gönül rahatlığı ile yoluna devam edebilir. *
Genellikle yalandır. Öyle birşey yoktur. Sırf karşıdan birşeyler beklediği için hala bir ümit böyle bir aptalca yola başvuruyordur. Veya bir inat yüzünden nişanlanıyordur. Aksi takdirde aklı yerinde olan bir insanın yapacağı bir davranış değildir.
''sabahı bekleseydim ya güzelim, şurda gerdek yapıyoruz icabında'' gibi şeyler söyleyerek, telefonu nazikçe kapatılası konuşmadır.
(bkz: bu sefer acıttı hamdi)
seni halada seviyorum iş işten geçmeden gel kurtar beni demek istemektedir aslında. bir nevi S.O.S
seni unutamadım ama genede nişanlanıyorum demesidir.hemde bir ayıyla bay bay aşkımmm.
Eski sevgilin seni araması demek, hala onun için bitmemiş olman demektir. Çünkü insan neden ararki başka umrunda olmasan aramaz acı çekmeni istemez o kadar!
Telefon kapandiktan sonra biri gelir yaniniza merhaba ben bulanim tanistigimiza memnun oldum bundan sonra bol bol gorusuruz der ve ceker gider.
nişanlandığı gece arayıp iki saat konuşuyorsa ne yapacağınızı bilemezsiniz herhalde.
üst olur.
bu andan itibaren beni tanima, mutlulugumu bozma uyarisidir. saygi duyulup mutluluk dileklerinin temenni edilmesi gerekmektedir.
(bkz: şakaysa çok komik ciddiyse hiç komik değil)
allah tamamına erdirsindir. * *
güncel Önemli Başlıklar