bugün

Agzindan opme bence...
Kız gibi oglan iyi bak ona.
"mutlu mesut olun" notudur. ne olacaktı lan beddua edince veya görmüş olduğun şeyleri gördüğünü söyleyip nifak tohumları ekince senin g.tün arşa mı çıkacak. yaşanmış bitmiş seninle mutlu olsa seninle beraber olurdu zaten..
Birbirinizi üzmeyin, sevgili kelimesinin anlam ve önemini yoketmeyin.
Beni de seviyordu asikti birakmazdi felan coksaapma yani. Birini sevmek onun icin su icmek kadar standartlasmis. Su bitince su doldurmak yerine bardagi degistiriyor.
Size hayırlı işleeer,iyi çocuktur kendileri.
sana sen ilksin derse, inanma.bana da öyle demişti.
beni hic unutmayacak yazik sana.
seninle birlikteyken, benimle mutlu olduğu kadar mutlu olmayacak. i'm sure about this.
kafa karıştıran nottur kendisi.
eski sevgilisini ablasıyla ve kızkardeşiyle aldatıp ağzını yüzünü kırdığım değişikten bana gelen not bunlardan birisidir.
Eğer başarabiliyorsan, sevgisiz bir insan ol...
Körü körüne bağlanma ona benim gibi. Arkanı döndüğün an özleme. Kokusunun müptelası olma. Rakıyı onsuz içmeye alıştır kendini zira ben kadehimi hala oun hayaline kaldırıyorum. Akşamları ona sarılıp uyuma, yalnız geçireceğin akşamlar üsürsün sonra. Yeşil gözlerine uzun uzun bakma, kaybolur gidersin o kır bahçesinde. Teninin yumuşaklığına alıştırma kendini, yoksa hiçbir ten o kadar yumuşak gelmez bir daha sana. Ben onu çok güzel sevdim, sen sevme sakın, çünkü o gidiyor. O hep gider...
Kaporta çizik.
Aramızdaki sevgi bitmiş olabilir ve bu bitiş uzun ve sancılı bir süreç olmuş olabilir eyvallah. Ama kaldı ki; birbirine hala değer veren ve saygı duyan insanlarız. Şu an konuşmasak da bu böyle. O yüzden eğer ki onu kırdığını ve yahut üzdüğünü duyarsam; seni herkesten önce bulur ve hesabını sorarım. Haddimi aşsam da yaparım. Çünkü ben ilktim ama sen son olmayacaksın; Olamayacaksın.
benim fotoları begeniyo instagramda mhaberin ola kardeş.
Sana "ben onu terk ettim" diyecek. inanma yalan.

Çok egoist olduğu için terk ettim.
Beni bezdirdi senide bezdirmesin.
Dikkat et kendine.
Hayırdır canım ikinci el mi kullanıyorsun?
Dikkat et kardeş!!!
(bkz: ergen avi)
geçemediğin bölüm olursa bana bırak ben her şeyini bilirim.
Daha önce nerelerdeydin.
Guvenmen gereken en son insanla birliktesin. An gelir seni tek bir mesajla terkeder. Hemde boktan bir sebep yuzunden. Verdigi sozlerin hepsini cope atar. Kendini salak gibi hissedersin. Beraberken yasadiginiz butun guzel anilari goturur. iki gun sonra bir bakmisin en yakin arkadasina yavsamistir. Bole de karaktersiz seref yoksunudur. Ama sen bilirsin tabiki.
Bu başlıkta en çok artılanan ve en çok eksilenen entry lere bakınca Sözlüğün insan kalitesini ortaya koyuyor. Adam yazmış hakikaten sevdiğini ifade eden cümleler eksilemişsiniz. Neyini eksiliyonuz be.

Ama entry de sik daşşak am göt meme geçsin hemen artılayın amk.
Siz busunuz.
(bkz: sevgilimin eski sevgilisine not)
O orospu çocukluğu yaptı lütfen sende ona yap. Ve koy amınaaaa!!1!!!bir!!
https://youtu.be/_fA34Q4QvX4