bugün

bir adet ojeli kırık serçe tırnak.
bir adet saç teli.
25 30 tane ona giderken kullandığım ego kartı.
çiğnediği sakızın paketleri.
sokak çocuğundan aldığımız selpak (bir tanesi kullanılmış)
yapamadığı kravatım (hala bozulmadı ilk yaptığı gibi)
bir tanesi kopmuş samsung kulaklığı.
yapışkanlı uğur böceği.
yılbaşı kartı (içinde kötü bir el yazısıyla ''mutlu yıllar'' yazıyor ve ayrıldığımız yıl da bu yıldı.)

hâla seviyor muyum?

sevmiyorum lakin, hatıralar can yakıyor.
sevgili yok.
Didem Madak'ın kitaplarını almamamı, o kitapları bana kendisinin hediye almak istediğini söylemişti. alamadan ayrıldık ve şimdi içim acıyor kendim alamıyorum. acilen toparlanıp Didem Madak'a kavuşmalıyım, adeta güzelim kitaplardan oldum.
ikizler burcu özellikleri baskılı kupa. Sanırım tek eski sevgilim ve boş bi hediye.
marlboro izmariti.
aldığı gömlek, ve bir sürü ıvır zıvır artı yüzme bilmediğim halde aldığı 170 liralık deniz şortu. o şortu gece giyerim çok serin tutuyor.
2 tane kitap. Tamam kitaplar güzeldir de hic benim tarzım deģil ki ya valla tozlanıp gittiler kitaplığın köşesinde *
terketmedi ki sevdası beni. *
bir peluş kedi.
4 yaşına yeni basmış bir kız çocuğu ve hayalleri..

şaka lan şaka, diş fırçası var bi' tane iyi ki kalmış onu kullanıyom keriz malı. bu da şaka.
Eskişehir forması .
bol bol acı , hiçbir şey kalmadı ona dair elimde , sadece attığı fotoğraflar , sahip olduğumuz somut delillerin hepsi onda kaldı , onlar da belki çöp olmuştur çoktan

bana artık hayal gibi gelmeye başladı yaşananlar , hani biri ölür de 4-5 yıl sonra artık yüzünü bile zor hatırlar olursunuz ya aynen öyle , hala bazen her şey şaka gibi geliyor telefona bakıyorum , sonra aklıma geliyor üstünden 1 aya yakın zaman geçtiği , devam ediyorum hayatıma mecburen.

ama en kötüsü , cidden hiçbir şey yok elimde ona dair , en son ona bir hediye yapmıştım kendi elimle , onu yaparken kullandığım malzemeler hala masamın üstünde , başka da cidden hiçbir şey yok gerçekten bu çok acı değil mi
son gelişinde şemsiyesi kalmıştı bende. ince bir mesaj vermek istedi sanırım.
bana yazdığı bütün mektuplar.