bugün

her ne kadar eskide olsa gelen mesaj bazen çok koyucu olabilir
örneğin :zaten seni sallamıyordum ki !! gibi
idiot.

başıma gelmedi değil efem.üstüne verilen ayarla birlikte 3 ay kendine gelememiştir,orası ayrı.
büyük harflerle "aferin..."

o kadar damarına basınca haketmiştim bu aferini.*
okuduktan sonra ''niye mesaj attı ki la bu?''gibi bir düşünce uyandırdıktan sonra etkisi çabuk geçen mesajdır.
ilişikiyi bitirendir mesajdır;

"sonunu düşünen kahraman olamaz..."
genellikle cevap verilmeyen mesajtır. bitmiş işte ne uzatıyorsun ki neyin peşindesin. biraz daha mı ezmek amacın.
"doğum günün kutlu olsun"

insaflı çıktı.
seovin olucam. zuhahaaaa. bunun gibi biseydi tam seydemedim simdi.
silinmiş olan mesajdır.saklanması saçmadır.
-al o kıza seranat yaptığın gitarı,sapını münasip bi yerine sok.obbaaaa.
genellikle seni bir daha görmek istemiyorum olur ama istisnalar da olur.
neden ama?
seni çok sevmiştim lan insafsız.
olay kapanmış bitmiş her şey unutulmuş üstünden 1 ay geçmiş ve bir gün eski sevgilim arıyor ve şuanları deyip telefonu kapatıyor ;
-sakın ama sakın sevgilimle aramıza girme.
+hııı ??
Birinci mesaj: Naber?
ikinci mesaj: Pardon yanlışlıkla sana atmışım.
(bkz: biz de yedik)
o kadar çabaladık acısı geçti yine yaptı yapacağını muhterem insan dedirten mesajdır.
ayrıca düşünmelere sebep olur.
merhaba nasilsin, konusmuyomuyuz? kirginsindir kizginsindir falan haklisindir da ama hic konusmamak hos olmuyor bi yerde falan karsilasirsak yuzyuze bakicaz.

nerde karsilasicaksak, ayrildiktan 4 ay sonra yaptigimiz kavgadan, 3 ay sonra attigi mesaj buydu. bende kimseye kin tutmayacagimi, istesemde tutamadigimi ve onuda yolda gorsem selam verecegimi bosyere kahirlanmamasini soyledim. ama o oldu, 1 gecti, daha da bir sey yazmadim.
mınakodumun şerefsizi lanet pislik diye bi başlangıç ve devamında .......( hatırlamıyorum buralaraı) şerefsiz adi pislik köpek diye biten bi mesajdı. ne kadar kötü bi mesaj gibi duruyo dimi sayın sözlük? ama şahsım tarafından siklenmemiştir ve cevap yazma zorunluluğunda bile bulunulmamıştır efenim.
(bkz: rüyalarda buluşalım)*
yeni bir çıktığın var mı?

olabilir niye olmasın.
sadece bir tamam. sözlük bana bir omuz ver.
Cuman mübarek olsun.. geri zekalı ama napalım din kardeşimdir..
-özledim

tek kelimelik mesaj atarım çok cool görünür, o da hemen cevap verir. oldu canım oldu, hep bu salak düşünce sisteminden ayrıldık ya, neyse...
:)

(bu ne demek şimdi).
'nasılsın? beni özledin mi?'

ulan liseli falan da değil bu, ayrıca böyle saçma sapan mesajlar atacak birisi hiç değil(di). başkasıyla mı karıştırıyor amına koyum.