bugün

geceleri gezilmesi halinde gezenin götü kaybedebileceği mekan.
resimle desteklenmesi gereken altlardır. e bizde görelim dimi ama.
Tecavüzcü ,tinerci ve evsizler için ideal barınma mekanı.
2 tl ye satılan tavuk dönerin tavuktan dönere çevrildiğini düşündüğüm yer.
kendi yönetim şekline sahiptir. hatta haritalarda görünmez, fotoğraflarda çıkmaz bir yerdir. her türlü korku ve gerilim filmi çekilebilir. dış dünyadan bağımsız, kendi kuralları ile yönetilmektedir. hatta kendisine ait bir halkı bile vardır.
istanbul gibi bi taşraya layık yer.

Ulan otobüs apartmana mı giriyo yoksa terminale mi belli değil.

Çok şükür ankaralıyız da böyle keko bi ortamla karşılaşmıyoruz.
Bekar girenin dul çıktığı yerdir.
(bkz: Sidik kokusu)
hakikaten tehlikeli yerlerdir. özellikle sabah hava karanlıkken otogara gelmişseniz kesinlikle uzak durmanızı öneririm. bir kez ilk geldiğimde wcyi ararken aşağıya inmek gibi bir hatayı yapmıştım ve az kalsın başım fena yanıyordu. her tipten tehlikeli kişiyle karşılaşabilirsiniz ve çığlık atsanız yardımınıza koşan olmaz. dikkatli olunması gereken izbe yerlerdir.
5.sınıf şehire yakışmayacak bir manzarayı istanbul'a servis etmektir.
sidik kokar. başka yerlerden geliyorsanız çok takılmayın siz oralarda yine de. huyunu suyunu bilmezsiniz.
Otogar mı? Fakir misiniz olum? Ben asya'dan Avrupa'ya geçmem için bile uçak kullanıyorum, 2017 de ne otogarı.
En baba korku filmlerine, plato olabilecek yerdir.
Ensede nefes hissettirir!
tamda sanıldığı gibi korkulacak yerlerdir. bunu ben değil oranın müdavimi olan şoförler muavinler söylüyor. akşam karanlığında hele hepten uzak durulması lazım haplanmış adam elinde bıçak gibi kesici aletlerde varken üstüne hiç anlamaz neyin ne olduğunu. cezai yeterlilikleri de yok malum hem olsa bile fark etmiyor onlara ha içerisi ha dışarısı. dolayısı ile mesafeli kalmakta yarar var oralara. birkaç kez allah korumuş demek ki sınırları zorlamanın hiç gereği yok.
mordor ile eş değer. bilin bakalım hayatımın en atraksiyonlu 20 dakikasını, nerede kaybolunca yaşadım.
Bambaşka hayatların olduğu ve pek tekin olmadığını düşündüğüm yerdir.

Burası mason mabetlerinden bile daha korkutucudur. Yolunuz düşerse çabuk çıkın. Özellikle bağyan arkadaşlar hic girmeyin oraya.
inme cesaretini bir kez buldum iki basamak attıktan sonra tekrar geri çıktım, yapamadım.
Öyle bir yer.
Tarifi imkansız bir kokuya sahip mekanlar silsilesi. Yolculuk öncesi tuvalete girmek amacıyla gidiyorum her defasında. Hakikaten gizemli yani. Ürkütücü. Ha, benim gibi 1.85'e 95 adam korkmaz da başkası özellikle bayan çocuk falan baya tırsar yani. Öyle ki; insanın tuvaleti gelir, iner tuvaletini yapar, tekrar yukarı otobüslerin olduğu yere çıkıncaya kadar korkudan bir daha tuvaleti gelir. Kısır döngüye bağlar anasını Satayım...
kürtlerin ve kekoların egemenlik sağladığı mekanın alt katları.

o koca koca otobüsler nasıl dönüyor o dar koridorlardan hala mantığım almıyor. bir an önce yıkılması lazım, gerçi istanbul'a bile çok ya o otogar.

hele o alt katları. sidik kokar, karşınıza tinerci çıkar, birisi gelir hap karı var abi der, birisi 1 liraya yemek var der. aman demek gerekir aman. gece yarısından sonra inmeyin alt katlara.
insan kesseler kimsenin ruhu duymaz.
Vakit gece ise bildiğiniz tüm duaları farkında olmadan mırıldanırsınız. Bilinçaltınızdaki tüm korkular günyüzüne çıkar.
Sanki her an köşeden zombiye dönüşmüş muavinler size doğru gelecektir. *
Terkedilmiş şehir.
Paralel evrenlerdeki esenler otogarına geçiş kapılarıdır. Yalnız geçerken herkes altına işiyor. O yüzden biraz pis kokuyor.

Not: ankaralıyım.
belinizde tabanca yoksa korkun üzücü olan şey ise dünyanın en büyük otogarı bir turist gelse turisti geçtim vatandaş gidince bile ürküyor amk .
Allah düşürmesin.