bugün

merhaba, yeni yazardır.
duyarlı bir yazardır demekki.
bir yeni troll.
5199 sayılı hayvanları koruma kanununa göre ödüllendirilmesi gereken adamdır. candır. canandır.
akp zamannda ortaya çıkmıştır.
Sözlükte kendisine baya iş düşecek yazardır.
ailesini madara eden sözlüğün en haşlama teneke yazarı evet.

https://www.youtube.com/watch?v=KpSKioyXPhw
(bkz: esek sikenleri ihbar eden adam/#26487389)

bunu yazarken yüzümü kara çıkarmayacağını hissetmiştim zaten. süper bir yazardır. adam gibi adamdır.
nicki adam ama konuşması kız gibi. sanırım bu da meyilli.
Eski bir yazarın fake hesabı gibi duruyor. Belli olur yakın zamanda.
Babasının kıymetini ancak toprağa verdikten sonra anlayacaktır.
11.nesil
kendisiyle cinsel münasebette bulunanları ilgili kurumlara ihbar eden eşektir.

"beni siktiler, ancak yetmedi daha fazla siksinler istiyorum" diyerek sözlükte gezinmektedir.

komiklik yapıcam troll olup nickimden bahsettiricem diye ne dümenler çeviriyosunuz amk ya. bu mudur yani olay amk.

rezillik.
Faşist ve Kürt düşmanlığı yapan kişidir. Kimse Kürt kardeşlerimizin cinsel hayatına müdahale edemez denilecek kişidir.
5 yıl komada kaldıktan sonra uyandığını sandığım yazardır. o kadar bayağı trollüyor ki birisi buna o günlerin geçtiğini söylemeli...
eşeklerin can dostu. insanların azılı düşmanıdır.

görsel

bi bok anlamadım bu adamdan.
Dikkat çeken kekoistlerden.
olmadık şeylerden entry giren yazar.
bunu bebekken kafaüstü düşürmüşler. o yüzden böyle...
küçükken 3 kere havaya atılıp 2 kere tutulmuş olan yazar.
ihbarcı şerronun garezi neymiş ki ?
kendine ait tek düşüncesi olmayanlardan uzak, hazır düşüncelere karşı adam gibi yazar. Kim ne der diye Korkmaz.
inci sözlükte yazmayacak kadar kültür birikimi olan büyük Türkçü yazar.
(bkz: patlamış kızla ciddi ciddi çıkan erkek)

şunun gibi sadece hakaret içeren, tahrik içerici, boş beleş başlıklar açıp kendisini eğlendiren bir şahıs. yazar demeye dilim varmıyor çünkü yazar arkadaşlarıma ayıp ederim. şimdi soruyorum yetkili makama,
bu adam gün boyunca kendisini eğlendirmek için milletin değerleriyle böyle dalga geçerken neden götünüzü yayıp oturuyorsunuz? sözlüğe hiçbir katkısı olmayan (zall'a göre var, ne kadar tık o kadar reklam) bu şahıs nasıl hala sözlükte tutulabilir? biriniz çıkıp anlatsın lan bi.
babasinin uretim hatasi olan insanimsi.
güncel Önemli Başlıklar