bugün

bu aralar sözlükte sıkca karşımıza çıkan olay. düşünmeye de sevkediyor insanı. tecavüz, cinsel olsun, tinsel olsun, hiç bir zaman hak değildir. hiç bir zaman hoş değildir. çocukluk arkadaşlarımdan biri eşcinsel bir erkek. hep erkeklerden hoşlandı, belki de kız evlat özlemi çeken annesinin yanlış yönlendirmesinin suçu vardır diye düşündüm ben, çünkü, ben dahil pek çok kız arkadaşımın olmadığı kadar etekli elbiseli cicili bicili fotosu vardı çocukluğundan kalma. ruj sürülmüş teyzeler almış arasına oynatıyor, 4 yaşındaki bir erkek çocuğu kız gibi kırıtarak annesinin ve teyzelerinin sevgisini topluyor. tabii ki bu eşcinselliği doğuran durum değildir de, eğilimi realiteye dönüştüren ivme olmuş olabilir.

her neyse, bu arkadaşım sayesinde pek çok eşcinsel erkek tanıdım büyürken. bir tanesi vardı, benden 3-5 yaş küçük, sevimli, yakışıklı bir oğlandı. pek çoğu gibi ailesi bilmezdi bu durumu.
babası öğrendiğinde, öz oğluna tecavüz etti. mantığı senelerdir anlayamadım, '' madem öyle ben bilmemnapim sana '' mıdır bu, çocukluktan beri var mıdır yoksa bir taciz , algılayamadım ve algılamak da istemedim.

sonra duyduğumuza göre, öz babasının tecavüzüne uğrayan çocuk, fuhuş batağına düşmüş, alkol ve uyuşturucu bağımlısı olmuş. oysa sadece erkeklerden hoşlanan bir erkekti, okuluna falan gidiyordu, moda tasarımcısı olmak istiyordu.

üniversitede tanıdığım bir diğer gay de, çok küçük yaşındayken, günlerce 11 erkeğin tecavüzüne uğradığını anlatmıştı bizlere.hala ağlardı anlatırken olayı.

tecavüz edenler, hala erkek , hala erkekliklerine halal getirtmeden geziniyorlar ortalıkta.

öyle sanıyorlar, sanki sadece cinsel ilişkide , pasif olan taraf, eşcinsel ilişkide bulunmuş oluyor gibi.

sanki fiili livata bir suç değilmiş gibi. sanki, sanki insanın insana zor kullanarak yaklaşması kabul edilebilir bir durummuş gibi.

aramızda dolaşıyorlar. biz de sadece sağda solda gördüğümüz cinsel tercihi farklı olan ve bunu deklare etmekten gocunmayan insanlara saldırıyoruz.

edit : başlık başımaa vay benim başımaa * )
ben bilmem ahmet yildiz olmedi bilir.
Midesizligi gosterir. Tecavuz edilecekse bir bayana etmek daha uygundur.
Tecavüzün cinsiyeti olmaz bunu yapan mikinden taksim meydanında sallandırılıp biber gazı ile yıkanmalıdır. Sabunlarkende tahtafurçası kullanılmalıdır.