6

erzurum kızları

entry 14 galeri video ses iyilertrends
  1. 1.
    daşş gibi kızlardır. türkiye'de iri göğüslü kız populasyonunun şanlı bir üyesidir.
    #20590615 :)
  2. 2.
    killi olma ihtimali yüksektir. soguk lan vucut ister istemez ortama ayak uyduracaktir elbette.
    #20590666 :)
  3. 3.
    gözleri çirkin olan kızlardır. vücut hatları mankenlere taş çıkartır. (bkz: kendimden biliyorum)
    #24054304 :)
  4. 4.
    büyüdüklerinde %60'ı çarşaflı olur.
    #30221718 :)
  5. 5.
    büyüdüklerinde babalarından miras kalan kızlardır. ona göre dikkat edin.
    #30221723 :)
  6. 6.
    Büyük burunlulardır.
    #35251063 :)
  7. 7.
    Kaşları kalındır, tanıdığım hepsinde öyledir en azından.

Ama tanıdığım en candan kızlardandır da. Allah eksikliklerini göstermesin. Hasta olurum çorba yaparlar, zora düşerim koşarlar. Canlardır.

Edit: Aklıma geldi, bir tane oruspu hariç.
    #35251111 :)
  8. 8.
    iyidirler iyi.
    #35251184 :)
  9. 9.
    Simdiki nesil kizlari nasil bilmiyorum ama benim liseye basladigim zamanlar -10 sene evvel- hemen hemen cogunun etegi benim pantolondan uzundu.

Baldir duzeyinde etek giyen bi kiz vardi , ziya gokalpte okuyordu adi hulyaydi , cevredeki 4 lisenin butun erkekleri sadece onu izlerdi o dereceydi ortam.

Sinifta sag ve sol kanat full erkek orta sira full kiz seklinde oturuyor olmamiza ragmen iyi kotu kizlarla muhabbet edebiliyorduk, harbi delikanli kizdi cogu , karakterleri simdiki kizlarin fersah fersah ustundeydi.

Hele bir tanesi vardi ki iclerinden onune omrumu sererdim de o istemedi.Hayatim boyunca ne yaptiysam onun icin yaptim , neyden vazgectiysem de onun yuzunden vazgectim , kendisiyle yillardir konusmuyorum belki evlenmistir kim bilir.

10 yilda o benim hayatimi kokunden degistirdi bense onun hayatinda bir toz zerresi bile olamadim , bu da benim utancim olarak kalacak hep.

Not : erzurum barosunda calisan , erzurumda avukatlik savcilik hakimlik zabit katipligi icra memurlugu falan kisacasi adaletle ic ice bir meslek yapan ve hayirli bir ise vesile olmak isteyen varsa kirmizilandirsin.
    #35251301 :)
  10. 10.
    azerbaycan lehçesi varsa güzelliği 2 kat oranında artar.
    #35251329 :)
  11. 11.
    Güzelide güzeldir.
    #35251367 :)
  12. 12.
    bir tanesi için ömrümü verebilirim. ama o ben hiç umursamaz. hep peşinde koştum. ölür gibi oldum ama dönüp bir kez bile bakmadı.

dünyanın bütün sevimliliği sanki onda toplanmış.

ve biliyorum o da burada. belki görür.

bu gün çalıştığın yeri arayıp, sesini duyduktan sonra kapatan bendim evet.

seviyorum lan.
    #35251385 :)
  13. 13.
    Diğer illerin kızlarından bir farkı yoktur. Tipik türk kızlarıdır.
    #35251433 :)
  14. 14.
    Balığım kulağına kar kaçınca güzelleşiyor erzurumun kızı karın içinde büyüyor güzeldir güzel.
    #35251453 :)

erzurum kızları ile alakalı başlıklar
Advertisement
Advertisement