bugün

(bkz: Afedersiniz Ermeni) mişmişmişmuşmuşmuş
hassiktir diyoruz hassiktir. neden ama neden diyoruz ? önemli olan kısım bu.

siktiğimin fi tarihinden kalma bir salaklığı hergün hergün canlı tutmak.

nedir bu yahu.

rus çarlarının fransız işgalcilerin kuklalığının utancıyla değilde , 1000 sene beraber yaşadığı türkü ilk fırsatta sırtından hançelemek isteyenler .

hassiktir neden diyormuşuz ? içiniz türklere karşı sonsuz nefretle dolu.

ama gücünüz yetmiyor türk milletine. yetmeyecekte.

içinizdeki nefretle çürüyeceksiniz. bu kimsenin umrunda olmayacak.
Neden?

Sen Dağlık Karabağ'dan özür mü diledin?
görsel
görsel
günlük küfrümüzü edip rahatlamamız için açılmış başlık.
Maalesef ki ermeni olaylarında Osmanlı doğu-g.doğu köylerinde osmanlılara yönelik Hınçak ve taşnak gibi ayrılıkçı gruplarca katliamlar, ermenilere ise tehcir kanunu uygulaması yaşanmıştır. Böylece duruma ırkçı ve tek taraflı bakılmamalı. Olaylar üzücü fakat net ve açık bir şekilde söylüyorum ki Osmanlı devletince bir soykırım asla yapılmamıştır. Zaten o döneme baktığımızda Osmanlı kendi sınırlarını doğuda ruslardan ve diğer bölgelerde itilaf kuvvetlerinden koruma ve kurtarma derdindedir. Bir ırka yönelik yok etme yaşanmadı. Etnisite gözetmeksizin ermeni tebaası her zaman ticarette, sağlık hizmetlerinde yer almışlardır. Sorunun esas kaynağı dış desteklerle gaza getirilen ayrılıkçı cemiyetlerdir. Yoksa osmanlıda ermeni, musevi, müslüman,gayri müslüman gibi farklar her zaman zenginlik olarak görülmüştür. Tıpkı günümüzdeki abd vatandaşlığı gibi osmanlı bir bütünleyici federatif kimlikti. Her iki taraf da üzülmüş, kötü emellerce kayıplar yaşamıştır.
Alen makaryan dan özür diliyorum.
(bkz: bak şurdan siktir git)
Balkanları kaybetmemizin tek sebebi bu ermeni isyanı. Az bile olmuştur. Şüphesiz balikesirli o zaman ile şimdiyi karıştırmaz. Ama tarih bu.
Balkanları kaybetmemizin tek sebebi bu ermeni isyanı. Az bile olmuştur. Şüphesiz balikesirli o zaman ile şimdiyi karıştırmaz. Ama tarih bu.
Kimden özür bekliyor anlamadım yazmamış da?
ben de tanrıdan beni bu lanet yerde doğurttuğu için özür bekliyorum. ikisi de gerçekleşmeyecek dostum.
Bak canım kardeşim git tarih oku Türk tarihini bi araştır kulaktan dolma ırkçı kitaplar okuma ama lütfen bu bir

Biz kimseye soykırım yapmadık Bu iki

Artı git soyunuzu kim kırdıysa ondan özür iste burda kimse senden ozur dilemez bu da üç

Artı gerçek bi ermeniysen eğer o kitapta emredilen sozlerede inanıosan son peygamberin gelecek olduğunu inkar etmekle zaten dinden çıkmış oluyosun sana diyim ...

Bizide burda zorla dinden imandan çıkarma..
özür dileriz. hepinizi öldüremedik.
Böyle giderse ananın namusu için de özür bekleyeceksin delikanlı.
Gereksiz bir çıkış. Hele özür gerektiren bir şey yokken...
biz de siz biZi nasıl affedersiniz diye düşünüyorduk (!)
bunları gördükçe keşke gerçekten de katletseydik diyor insan.
görsel
Kardeşim tarih diye bir şey var ve geçmişte yapılmış olan hiç bir şeyden ben sorumlu olamam.Kendi babamın yaptığı şey bile olsa benim umrumda değil.Kaldı ki 100 sene önce yaşanan şeylerin sorumluluğu ben neden alayım ben daha yaşamıyordum bile.Sana yapılan bir şey mi var sende yaşamıyordun bile.Neyden özür bekliyorsun.Sana şuan kötü şekilde mi davranılıyor? Ben davranmıyorum ki özür dileyim.O yüzden özür isteğin umrumda bile değil.Geçmişte olanlar için kimsenin sana yapacağı bir şey yok ama şuanda kötü davranışlarda bulunuyorlarsa şahsına özür dilenmeyi hak ediyorsun ama bizden değil. Kaldı ki sırf ırkın ve dinin farklı diye kötü davrananlar akılsızlar da senden özür dilemez.Onlarda o karakter yoktur boşuna bekliyorsun.
görsel
Mal beyanı. Bahvivansin biberin yok, hiyarsin haberin yok der geçerim.
Daha çok beklersin. Önce Hocalı’nın Şuşa’nın ağdam’ın özrünü dile derler adama.
Essahmı yarrağam diye tepki verilip. Madem ermeni bikere vermeli tekerlemesi eşliğinde elinden tutulacak yazar bey anıdır.
güncel Önemli Başlıklar