bugün

bir adnan oktar (harun yahya) sapıklığı. sanırım kim kardashian'ın peşinde, o yüzden yalakalık yapıyor olabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=TRvqjnwfyGc&feature=fvwrel
20. Yüzyılın başında bir ulus devlet projesi vardı, yok oldu gitti. Artık o günleri unutmamız gerekiyor. Düşmanlıklar bitsin.

Ermenilerle yüzyıllarca kardeş gibi yaşadık, ermeniler kardeşimizdir.
(bkz: hocalı katliamı)

bunu yapanlar ile nasıl kardeş olunur.

hocalı'da, karabağ'da, anadolu'da binlerce soydaşımızı, kandaşımızı katledenler nasıl benim kardeşim olur?

orospu çocukluğunun alemi yok. ermeniler ile kardeş olmayan siktir olup gitsin ermenistan'a. bakalım onlar sizinle kardeş olacak mı?
KENDiSi KOYUN SÜRÜSÜ OLANLARIN TÜM ERMENiLERi KÖTÜ KABUL EDEREK KARŞI ÇAKACAĞI AKRABALIK iLiŞKiSiDiR.
yıllardır aynı topraklarda birlikte yaşadık; acımızda, sevgimizde ortaktır.
Ermeniler kardeşim değil.

Soykırım olmadığı halde inatla yalanla dolanla bunu iddia eden, uluslararası alanda belli belirsiz zırvalarla bu işi iyice uzatan, toparlaklarımızda gözü olan kimse kardeşim olamaz.
bana saygı duyan ve iyi niyetli olan her insan; türk, kürt, ermeni, arap, yahudi, rum, azeri, avrupalı, afrikalı, çinli; kardeşimdir.
Diyen kişi araplarıda kardeşi olarak görüyordur. ihanet eden hiçbir millet kardeşim olamaz. Ülkemde ermeni istemiyırum bro.
Ermenilerin amına koyim azerbaycan a birşey olmasın.
hiç bir ülke hiç bir ülkenin kardeşi değildir. ırkla kardeşlik olmaz. kardeşlik inançlara bağlıdır. ülkeler arası ilişkiler ancak çıkarlara dayalıdır. bizi seven ermeniler yok mu, var, onlar arkadaşımızdır eyvallah. bize kin besleyen ermeniler de yok mu, var, ki çoğunluğu böyledir onlara da eyvallah. onlar da düşman olarak görüyorsa bizi düşmanımızdır. tüm insanlar için geçerli bu, artık birey çağında yaşıyoruz her insanın kendi görüşleri var. kendi sevdiği- sevmediği ülkeler var.
Kardeşinizi sikiyim denilesi iddia.
Zaten Türkler hariç herkes sizin kardeşiniz.
Sorun yok siz çoksunuz, biz Türk.
o rus bu ermeni kardeşliği olsun . aklınız nerde sizin .
Benim değil .
Twitter'da kürt sait onurumuz gündemde en başta burda, ermeniler kardeşimiz ne biçim bir millet olduk amk.
görsel
o zaman ne demişler hepiniz ermenisiniz hepiniz piç.
Zaten herkes bizim kardeşimiz, ama biz kimsenin kardeşi değiliz.
iki yüze gülüp götleri kalkan bir millettir. Heriflerle adam akıllı bir müzareke yapalım dedik hemen eee Ermenileri katlettiniz toprağımızı isteeeriiiz diye böğürdüler bunlara en güzel cevap yüzüne karşı nahhhhh göstermektir gelinde alın lan sıkıysa
tüm halklar kardeştir. ermeni devletini sevmezsiniz o ayrı ama devletinin yaptıkları hataları halklarına yıkmak saçmalıktır.
kardeşim de değil, düşmanım da değil. adamına göre muamele.
Her dünya insanı kanul edilebilir ölçüde kardeşimiz sayılsa da bunun ön koşulu sana nasil baktığı ve seni nasıl gördüğüdür. Beni düşmanı olarak gören öz kardeşim dahi kardeşim olamaz.
bir zamanlar *milleti sadıka* oldukları doğrudur.
Benim kardeşim değil. Olamaz da.
Canım kardeslerim benim, sizi bir kaşık su da Boğmak isterdim. Diri diri Türk kızını yüzüp ve bunu kitap haline getiren bir milletle kardeş olmak kaldı demi.