bugün

Kardeşim ne güzel dostluk demişsiniz de siz bu dostluk değil kardeşlik olmalıydı ya.

Benim o kadar alevi can ciğer arkadaşım var hepsinin de Ermeni akrabaları var yani.

Ulan hiç mi şaşmaz bak misal Alevilerin en ünlüsü Kılıçdaroğlu'nun annesi de Ermeni.

insan şaşırıyor biliyor musunuz?

Sanki zamanında ben Ermeni değilim Aleviyim deyip aramızda var olmaya çalışanlar olmuş gibi.

Sanki Ermenileri yaşayacakları yeni topraklara götürürlerken bazıları Aleviyim deyip gitmemiş gibi.

Neyse Allah affetsin orasını tam olarak biz bilemeyiz tabi de şaşırıyor insan yani.

Bir de genelde Hepimiz Ermeniyiz diyor bu can ciğer alevi kardeşlerim benim.

Tövbe ya.

Neler geldi aklıma.

Neyse. Neyse.
Bu akşama özel mi çıktınız hepiniz? Bir yerden emir mi aldınız vatan hainleri. Türkmen soyluların Alevi Bektaşi geleneği ile yoğruldugunu bilmeyen zır cahiller. Birisi Aleviye mum hediye etmek diye başlik açar öbürü Ermeni Alevi kardesligi der sayıyla mi verdiler lan sizi bize hanginize laf yetiştireceğiz. Tohumunuza para mı saydık diyeceğim ama sanırım başka birileri tohumunuza para saymış.
aleviler ermeni milliyetçisi ve ermeni sevici olduğu için gayet normal olan dernektir bu derneğe en çok giden ve ziyaret eden kesim eğer chp'liler değilse ülkeyi terketcem.