bugün

anneniz ve babanızla tanışmasını isteyin.
(bkz: erkeğini çıldırtarak çıldıran kadınlar)
uludağ sözlük erotizm hattı

"yardım edin akmıyo."
conversinin bağcıklarını çözün; kesin çözüm.
gösterip vermeyin.
sıcak ve soğuk su dolu iki tane bardak yardımı oral seks yapın. bir soğuk sudan, bir sıcak sudan yardım alınarak yapılan oral seks, erkekleri çıldırtıyormuş.
izletin.
sütçüye ya da kapıya gelen herhangi bir esnafa verin.
yalamaya taşaklarından başlayın.
eğer eşiniz koyu fenerliyse üzerinize "sadece" gs forması giyip "nası koyduk ama" gibisinden laflar edin, eş gsliyse tam tersini yapın hatta "ulan 6 tane yenir mi be yuh" deyin.

acısı fena çıkar benden söylemesi.
'ufaklık naber?' deyin...

o anlar.
bebekçe davranılır. aşkitom gibi kelimeler kullanılır.
adam size gelip "noldu" dediği zaman, "yok bişey" deyin.

ama bu "yok bişey" sert ve tok çıkacak. bir saniyede. karşınızdakini susturur gibi, suçlar gibi çıkacak.

eğer çok başarılı olursanız adamdaki devreleri attırıp: "pınar nooolduuu" ya bağlatabilirsiniz. isminiz pınar olmamasına rağmen.

kavga garantilidir. if you dare.
telefonu suratına kapatın.ardından suçlu olduğunuzu kabul etmeyin.
herşeyi yanlış anlayarak saçma sapan davranışlarda bulunun.(duygusal olup yalandan ağlamayı unutmamak gerekir tabi.)
ona başka bi erkeğin adıyla hitap edin , ay pardon ağız alışkanlığı deyin sonra da.
(bkz: yaptım oldu)
ortadan kaybolun, facebook'ta sürekli fotoğraf değiştirin. en etkilisi bu olur.
- geldiğinden beri bana gideceğini söylüyorsun. deyin. ve karşınızdaki yalancının daha büyük bir yalanla size "Seni seviyorum ama..." şeklinde bir yığın saçma sapan sebepler uydurmasını dinleyin. böylece hem siz hem o çıldırır. hem seven kadın siniri de paylaşır.
- sık sık arkadaşlarınızla buluşacağınızı ve '' ayy yok be yanında sevgilide olacak'' deyip o ortamda erkek olacağınıda çaktırın..
- mini etek giymek için izin isteyin,
- üniversite tanışma partilerine gitmek için izin isteyin..
- ayda yılda bir buluşup ogünde de evlendirme programlarına dalın..
saçma bir soru gerçekten doğru bir adamsa, Çıldırmayıp ilişkiyi bitirir...
yanında 3 kız arkadşınla gel ve şimşekten korkuyorlarmış bu gece bizim yatağımızda misafir olcaklarmış de ve siktir git lütfen sen her zaman el altındasın nasılsa. erkek çıldırır merak etme.
sen yaparsan ben de yaparım yarışına girilmesi...
gözü gibi baktığı arabasını biyere takın, debriyaja tam basmadan cartlata cartlata vites değiştirin.
hee, evet. diyip altı ay gözükmeyin.
vermeyin olsun bitsin.