bugün

https://youtu.be/YxqWktSes_A?t=157
Burcu Esmersoy saçmalaması.
Pek bir şey diyemiyorum rezalet bir ifade.
Bunlar sorsan entelektüel kişiler.Erkeği banka gibi gören zihniyetten tez zamanda kurtulmak dileğiyle.

not:konu ekşiden alıntıdır.
Sürekli diyorum kadınlar romantik değil realist diye ama gerizekalılar eksilemekte inat ediyorlar. Ayrıca böyle bir kadının bunu demesi normal, nedenini bileni tebrik ediyorum.
Erkeği paracard gören insan söylemi.
görsel
Bu insanda hep bir şeylik olduğunu biliyordum.

Kanalını kapatsın ve bu işleri acilen bıraksın sn travesti hanım.
hani kadın erkek eşitti burcu abla?
Genelde ülkemizin erkeklerinin düşünce yapısıdır ki benim hiç katılmadığım bir konudur. Yani eğer istiyorsa tabi ki ödeyebilir ;)
Hâttâ bir düşünce yapısı haline gelmediği sürece centilmenliktir.
Fakat şu masada erkek varken kadının garson çağırmasını istemeyen tipler iyice mide bunaltıcı olmaya başlamıştır.

En iyisi iki tarafta yediğini ödesin böylelikle de bu koni fazla uzamasına
Şimdi yarın çıkar der ki; ben öyle demedim çarpıtıldı.

zaten şu kadını hiç sevmiyordum, şimdi hiç hiç sevmiyorum. Şunu güzel bulan da göz doktoruna gitsin.
hiçbi avrupalı kadın böyle bişey söylemez. bu söylem, kadını en aşağılayan söylemlerden biri. daha dün bi kadına kahve ısmarlamaya kalktım, paganviodio şu aralar çok büyük paralar ödediğini biliyorum,demin tuvalete gittiğimde ben kahveleri ödedim, dedi , kadın.

bu videoyu almancaya çevir, alman kanallarında yayınla, kadın-erkek eşitliği için çalışan kurumlardan derhal suç duyurusu yersin. video yayına girdikten sonra 3 saat sürmez.

yani diyo ki- kadın kukudan ibarettir, başka hiçbi halta yaramaz, diyo.

pazarları alman kabel-1 tv´unda "trucker babes" diye bi program yayınlıyolar,hem de ana prime time´da yayınlıyolar, alman , fransız, belçikalı kadın tır şöförlerinin hayatını anlatıyolar. kadın tır lastiği değiştiriyo, v8 motordan anlıyo, dingil ayarı yapıyo, üstelik anne, 3 çocuk annesi dün gösterdikleri alman kadın...ismi de beatrice...

beatrice´in ayar yaptığı kamyon dingili duygu esmersoy´a girsin.

ps: tamam tamam yazmayın artık, kadının ismi "duygu" diil "burcu"ymuş. anladık, öğrendik, teşekkür ettik.
bence çok doğru bir tespit, istanbulda hatrı sayılır ortamlara girdim çıktım ve envai çeşit hatun gördüm ve şunu söyleyebilirim ki kadınların çoğunu paranız ile satın alabilirsiniz.
memleket o kadar kalitesizleşti ki, kadınımız mı daha leş erkeğimiz mi seçmekte zorlanıyorum.

tencere kapak ne güzel tamamlıyoruz birbirimizi be.
yanlış olmayan söz. Karşılığında bir şey verilmiyorsa yanlış olabilir lakin. Ayrıca soyad entry uyumu.
yurdum kezbanı

şap diyecekken şeker demiş.

mesela şunun gibi.

https://www.youtube.com/watch?v=M7hro7nqeIw

sonuç : vatandaşı olmasak eğlenceli memleket aslında.
amk paran pulun olmasa bi nebze eyvallah derim de para içindesin amk bu neyin açgözlülüğü ? banka mıyız biz ? düşman başına böylesi.
Şimdi böyle diyorsunuz da böyle olmayan kızlara da hiç değer vermiyorsunuz. Sorsalar hepiniz sevene, paraya değer vermeyene aşıksınız demiğğğ? Sorsalar kadir kıymet bilen tek derdi sizi sevmek olan insanlara çok değer verdik dersiniz demiğğğ? Hep yalan bunlar insan mazoşist bir varlıktır kendini sevmeyeni, üzeni, parasını yiyeni hep daha çok sever.
bu başlık hem kadını hem de erkeği aşağılıyor.
erkeğe, sadece maddi kaynak muamelesi yaparken, kadına da bu maddi kaynağı sömüren asalakmış gibi yaklaşıyor.
ne erkekler, kadınların finansörü olmak zorundadır. ne de kadınlar, bir erkeğin kendilerine lütfettiği maddi değer kadardırlar.
Oldu erkek de bankamatikti zaten, gerçi kadına da ödetilmez hesap, iki ucu poklu değnek.
Böyle düşünen burcu esmersoy ve türevi arkadaşlar gecelik fiyatları da yazarsa ona göre değerlendirme yapalım.
maço erkektir. (!)
büyük yalan (bkz: yalan nasıl söylenir)
Kadın her zaman kendine güvenmeli ha ödüyosa ödesin ama senin paran olsun ihtiyaç olmaz diye bir şey mi var ? Biz neyiz süs bitkisi mi? Bizim de paramız olucak tabi !
Feminizmi yerden yere vuran erkekler tam da böyle kadınlara layık. Kadınlara gereken değeri vermeyip anlayış göstermezseniz, feminizmi küçümseyip hakaretler savurursanız umarım bu tür kadınlar da sizi iliğinize kadar sömürür. Zerre acımam size pis mahluklar.
Bırakın bu erkek bankamatik değildir tatavalarını.
ikinci sınıf Ezik erkekler için söylenmiş olan doğru bir cümledir.

Zira erkek adam,karısını bir yere götürmez.onun için para harcamaz.

Harcayan da bir zahmet parasını ödesin,boş yapıp ağlamasın.
görsel
Hastroloji ayvayi yedim o zaman.*
Kadınların kendilerine değer vermeyen erkeklerin sömurülebilmesi adına bu tür erkekler tarafından parayla satın alınabildikleri gerçeğini kabullenerek parazit rolüne bürünmeleri gerektiğini belirten yukarıdaki paradoks ve iğreti kokan feminizm savını okuduktan sonra neden mizojinist oldum sorusuna artık daha somut yanıtlar verebiliyorum.