bugün

(bkz: şehvetle veya şehvetsiz öperse)
(bkz: kocaman bir alkış istiyorum)
(bkz: ahhahha)
(bkz: ask her yerde)
-öpebilirim.

hiçbir şey garanti değil elbet. allah namazın gerçek tadını alabilenlerden eylesin, amin.
(bkz: aşka gelmek)
aydınlanmamı sağlayan hadisedir. ben de diyorum neden aklım fikrim karpuz kabuğunda, daha fazla aydınlanmalıyım. sırada ne var erkeğin oruçlu hanımına oral teklifi yapması falan mı ?
yoksa
o bedene hükmedenin kalkmış olsa bile 20 cm i geçmemesi falan mı ?
(bkz: uludağsözlük yazarlarının bastırılmış fantezileri)
(bkz: hassittir)
(bkz: çarpılırsın lan)
sırf islam a hakaret etmek için söylenmiş söz.
bazı insanlar değerlere saygı göstermeyi öğrenememiş. hemde türkiye de.
bizim toplumumuzda hrant dink öldürüldü, herkes ermeni oldu.
bizim toplumumuzda papaz öldürüldü, herkes yadırgadı.
bizim toplumumuzda uğur mumcu öldürüldü, herkes üzüldü.

böyle bir toplumda nasıl olurda, kişilerin inançlarına, değerlerine böyle saygısızca davranan kişiler çıkar, anlamak mümkün değil.hemde dominant dini islam olan, merkezinde saygı sevgi ve hoş görü olan bir dini yapıya sahip olan bir toplumda böyle terbiyesiz sözler nasıl söylenir, böyle terbiyesiz açıklamalar nasıl yapılır, anlamak mümkün değil.

sonuç olarak böyle bir sözü sarfetmiş olan ve üstüne yorum yazan insana değerlerime hakaret ettiği için saygım yoktur.

eğer böyle bir söz söylemek ve yorum yapmak özgürlükse şunlarıda söylemek özgürlükdür;
bu sözü söyleyenin, yazanın sülalesini s.kim.
bu söze yorum yazanın anasını ve bacısını s.kim.
bu sözü söyleyenleri ve yorumlayanların g.tüne jop sokim.
ayılıktır.

başka zaman karının suratına bakmayan er kişinin (şeytanın dürtmesiyle) namaz esnasında karısının ne kadar seksi göründüğünü keşfetmesi akla izana sığar mı sorarım sizlere!?
söz konusu şahsın "dinci" olması yetmezmiş gibi bir de romantik takılması tahammül sınırlarımızı zorlamaktadır.

hayır öpücükle kalsa bir derece...
(bkz: ibadete cinselliği katan kafir)
güncel Önemli Başlıklar