bugün

buram buram kıroluk sıçtığını söyleyebilirim.

arabesk fantazi tadındaki kadınlardan oldum olası iğrenmişimdir,
bir dilber ay değil.
ebu gündeş ve kibariye fanıdır.
ona aşıktır.
(bkz: fatma şahin)

"20 yıldır evli bir kardeşiniz olarak" dedi. bunu dedi. "teyzecim ne kardeşi ananemle yaşıtsın. karşındakiler de üniversite öğrencisi. cık cık. hiç yakışıyor mu koca kadına?" demek istiyorum ben de.
Eğer Erkek Kadını Seviyor ise Erkeğe Koyacak Olan Sözdür..
ağzının ortası sümsüğü koymak istediğim kadındır.
benden (bkz: kardeş deme lazım olur) cevabını alacak kadındır.
Orasını burasını siktirmek istiyordur. Var bu sözlükte.
geçen kuruyemişçide karşılaştığım tiptir "buyur kardeşim" diye para üstünü uzattı tiksindim açıkçası.
Senin tiksinmen tiksinç.
sensin tiksinç salak şey.
O erkeğe vermeyecektir kesin bilgi yayalım.
Ne deseydi canım cicim mi deseydi?
Mesafe koyunca tiksinc kezban bla bla olunur zaten.
Mesafeyi daha ilk kelimeden koyup. Sakın bana bulaşma demek istemiştir. Böyle kadınlar, bütün erkeklerin ona ilgi duyduğunu düşünür.
Hiç tanimasa bile.
ilk kez karşılaşsa bile.
abi demenin daha masum şekli.
demesin lazım olur.
Ben sana sakso çekmeyeceğim demek istemiştir.
orospu çocuğudur.
Kendine oluşabilecek yanlamalara karşı önlem olarak söylenen tesiri yüksek ve umut kırıcı hitap.
hiç aklından bile geçirme demektir.
Dünya ahret bacımdır.
iticidir.
kadına kardeşim diyen erkek de iticidir. sorun cinsiyette değil, "kardeşim" kelimesinde.
gerçekten kardeşim değilsen veya "kardeşim gibi severim" anlamındaki yakınlıkta değilsek neden böyle hitap edersin ki bana? tuhaf bir üstünlük çabası, diyaloğu kontrol altına alma niyeti görürüm bu tabirde ben. özellikle nahoş, gergin bir durumda söylendiyse iyice sinir bozar.

bir tık daha kötüsü ise direkt "kardeş"tir. hele bi de o r'yi uzatarak söyleyenler....
sesi duyunca bile sinirden dişlerimi gıcırdattım.
kızın biriyle tanıştım iki de bir kardeşim diyordu sonra cafe ye gel görüntülü görüşelim aşkım canım.

kısaca kardeş deme belki lazım olur. buarada kıza yüz vermedim arkadaşça görüyordum reddettim kısaca.
Ben diyorum sık sık. Ağız alışkanlığı. Ama düşününce muhabbet ettiğim erkek bana bunu dese ben de direkt mesafe koymaya çalıştığını düşünürüm ve bozulurum.
güncel Önemli Başlıklar