bugün

-çok ateşlisin, dayanamadım.

en sık bahanedir kanımca.
(bkz: bir yasam felsefesi olarak abazanlık)
görsel
(bkz: o geçen savaş uçağı mıydı)
sabahleyin saatin çok çok erken olması mantıklı bir sebep.
görsel
(bkz: acil bi işim çıktı)
Kıvırma sınırlarını zorlayan bahanelerdir.

Bilimsel bir bahane.

Erken boşalma genel olarak değerlendirildiğinde bir müslüman hastalığıdır. Müslüman erkeklerin Sünnet olurken penisleRinden alınan deri nedeniyle sinir uçları açıktadır, bu nedenle erken uyarılırlar aşkım.
valla ilk defa oluyor neden oldu çözmedim.
yeni çağın uydurma gereği duymayacağı eylemlerdir. sanırım 2009 dan bu yana sünnet bizde de değişti. artık çitf taraflı sünnet denilen olay var. kuzenim geçen sünnet oldu doktor baya uzun uzun anlattı. *
düşündüm de yemek yapan kadınların yapamadıkları yemekler için buldukları bahaneler gibi olabilirler. mesela bir kadın patates kullandığı bir yemek için beklenen lezzeti yakalayamadıysa şu şekilde savunmaya geçer

+ neden öyle oldu biliyor musun bülent, bu patatesleri geçen hafta aldığımız yer var ya oradan almamıştım. biraz daha iriceydi bunlar, normalde bunları böyle böyle dilimlemek lazımdı ben de öyle yaptım zaten de patates güzel değildi.

erkek erken boşalma için,

- filiz şimdi geçen yediğimiz patates vardı ya hani irice olan, şimdi normalde ben bir yerde okudum yanlış patates böyle sonuçlar doğurabiliyormuş. patates önemli yani. hani normalde ben üzerime düşeni layığı ile yaptığıma inanıyorum ama patates olayını silemedim kafamdan psikolojik olarakta bıdı bıdı...
aysel git başımdan
sana göre değilim...
- boşaldım ama bir sor niye boşaldım.
- Niye.
- Bende bilmiyorum ya acaba bir dahakine sen mi üste çıksan, baş aşağı durunca sanırım daha çabuk çıkıyor.
düzenli bir seks yaşamı olmayanların dışındakiler palavradır.
ya kusura bakma alköllüyüm biraz da , ilk kez böyle oluyor ya ben de anlamadım.
erken boşalanların ve erken boşalan erkekle bereber olanların haberdar olduğu bahanelerdir.
çoğu erkeğin başvurduğu bi bahane;

hani aşkım bi bardak düşün. e bu bardağa su koyduğunu düşün. zamanla nolur bardak dolar di mi? e biri içmezse nolur? su taşar, dökülür. yani fazla taşırtmıyacaktın bu suyu. kaçmıcaktın benden. sevişcektik geçen gün. suç senin valla.. inan bana eğer şimdi sevişme yerine halı saha da maç yapıyor olsaydım, bil ki rövaşataya falan kalkarken boşalırdım yine boşalırdım yane. dolmuşum çünkü. erkekler böyledir işte. hadi git seksi bişey giy 2. ye başlayak. daha sert olurum hem. çiçeğim benim.
gerçek olan neden için: ilk bir kaç sevişme (bkz: milli olma) sonrasında erken boşalma normal karşılanabilir. heyecan faktörü erken boşalmada oldukça etkilidir.

saçma sebepler için:

uzun süredir kimseyle birlikte değildim.
çok doluyum.
stresliyim.
okuldaki kız domaldı otobüste zor dayandım.
otobüsteki kızın götünü düşünüp boşaldım bebeğim.
vs. vs.

(bkz: nick entry uyumu)

not: eksilenmeye bakılınca haydar dümene yazanların buradan olduğunu düşünüyorum.
uzun uzun sevişmek için önce bi kere boşalmam lazımdı aşkım.
Vaktimi senle harcamak istemedim.
Erkek: ıııgghhhh aman ııghhhh!!!
Kız: noldu ajkuuumm?
Erkek: boşaldım jale pofff
Kız: nasıl yaa bu kadar çabuk mu?
Erkek: kullandığım antibiyotikten oluyor ne yapim yoksa biliyorsun yani jale bak fişleme beni kimseye bahsetme bokunu yiyim... ( bu da sıvama bölümü)
- bugünün işini yarına bırakmayacaksın tatlım.
- ama fazlaca erken olmadımı aşkım bu?
- şimdi sona ne olur ne olmaz vakit varken işini göreceksin.
- yersen.
eve erken gelince böyle oluyor.
(bkz: erken boşalınca kol bozuk demek)
ilk defa yapınca böyle oluyor demek ki!!
güncel Önemli Başlıklar