bugün

sözlükte yoksa bile yaşamda vardır.

sanal seks yaptığın hatunun , teknoloji harikasi çatallı vibratörü devreye aldıktan iki dakika sonra rahatlamasidir.
(bkz: yazar burada ne şişi yakmış ne kebabı) *
boşalan kadın var mı yok mu? boşalmaktan kasıt orgazm ise orada duralım. ikisi farklı şeyler bunu bilelim.

eğer boşalmaktan kasıt orgazm ise vajinal orgazm olanı çok ama çok zor hatta bana göre yoktur diyebilirim ama klitoral orgazm ise olabilir, düşük ama ihtimali vardır.

yok eğer dediğimiz olay squirt, female ejaculation denilen hedelerse[türk dil kurumunun suçu, benim değil] bunlar vardır olabilir. nasıl yapılır burada anlatacak değilim efendim. ama kısa bir süre içinde o şarıl şarıl olarak çıkan sıvı ki bu idrar olarak söylenmiştir, ben demiyorum vuku bulur ve istem dışı çıkar, bünye titrer ve sonra kendine gelir.

yani erkenden olay cereyan edebilir. yapmayı bileceksin ya da kadında skene bezlerinin fazla çalışmasından dolayı bu olay olmaktadır.
(bkz: hamile kalan erkek)
kadının joker kullanarak, yıldırım hızıyla orgazm olması, telefondaki adamını anında doyumsuz bırakması.

akan beden sıvılarından farklı bir şey şekerim.
(bkz: asktan anlayan 37 yasindaki olgun kadin)
duruma görefuck buddy olarak çok sevilebilir ama encilse hiç çekilmez.
duble yapacaktır.
filmin en heyecanlı yerinde elektriklerin gitmesi gibidir, sonrasını hayal edersiniz şöyle şöyle olsaydı falan diye.
iyi partnerdir , güzel anlar yaşatır.
hic cekilmez olan kadin kisisidir.
Musluğu gevşemiş olan kadındır.
çabuk yorulan ve erkeğin işine gelmeyen durumdur. ancak her iki birey de erken boşalıyorsa sorun yoktur, olmayacaktır.
bir erken boşalan erkek değildir. sorun olmaz ergenler. büyüyünce öğreneceksiniz.
erkeğe tur bindirecek olan kişidir.
Erkeğe seksi haram eder. Şiddetli ereksiyon halindeki organınla baş başa kalıp dertleşmeye başlarsın. ilk zamanlar nereye saplıyacağını bilemezsin ama sonrasında alışırsın bu duruma. Olgunlaşırsın zamanla. Boşalmak bir piyangodur. Büyük ikramiye vurdu sanırsın. Çok duygulandım amına koyayım. Rakı içicem.
aşıktır.
normal bir erkeğe dert olmayacaktır. Hele erkeğin de dayanma süresi 4 5 dakikalarda falansa zevkli de olur. Tencere kapak misali. Ama johnny sins gibi penis olarak dünyaya gelmiş daha sonra etrafında kol bacak göt kafa falan çıkmış bir erkeğe denk geldiyse hiç hoş durumlar çıkmayacaktır ortaya.
Abazandır. Evet.