bugün

kızları tahrik etmek için yaptığımız numaralardır.
kaldırmak. ağırlık falan diyorum.
ulaşılamayan numaralardır. please try again later.
sümkürüp taşşakları avuçlamak.
axe etkisi.
(bkz: 12984)
kısık sesle konuşarak ve/veya kısık gözlerle bakarak.
çikolatalı parfüm kullanmak ki daha karşı koyanını görmedim, tabi sizi tutup yatağa fırlatmıyorlar ama ne kadar beğendiklerini ifade etmeden geçemiyorlar tabii ki parfümü.
var bir iki numara ama burda yazmam.
(bkz: 69)
başı çapraz yönde aşağı çekip uzun saçlar ardından zor görülen manalı bakışlar atmamız.
Yakışıklı erkekler esnediklerinde boxerlarının ve karınlarının hafifçe göründüğü an paha biçilemez.
marlboro, araba anahtarı, iphone 3lüsünü elde taşımak.
Dar bi alanda bayanın yanından sürtünerek geçmek.
"o eli bi kere bi indir"
acayip tahrik edici bir numaradır.
bazen dar pantullar giymek.

görsel
saçlarımızın hafif terli ve dağınık halindeyken, başımızı sallamamızmış, uzun saç için geçerli.
Isin asli su; saclar hafif terli ve daginikken tek elle saclari duzeltmeye calismak bu sirada kafanin capraz yonde asagi dogru olmasi ve manali bakislar.
Oturduğunuz yerde bacakları 180 derece açmak akabinde uzaklara dalıp: "dünya kadar malın olacaana, fındık kadar amcuun olsun." minvalinde özlü sözler söylemek.
Tav olmayanını daha görmedim.
Çoktur. Ama buraya yazıp abazanlara örnek oluşturmak olmaz.

Kendiniz bulun uğraşın didinin.
naked man numarası.

how i met your mother'cı arkadaşlarım iyi bilir iyi. *
kaslarınızı görmesini ya da dokunmasını sağlarsanız baştan çıkarma işlemini başlatmış olursunuz.
En önemlisi iyi birey rolü oynamak ve kızı artık "bu iyi biri bana uyabilir" dedirtmek. Sevgilisinden ayrılmışsa teselli etmek ve eski sevgiliyi unutturmak. Bunların yanı sıra hoş mimikler kullanmak,güzel giyinmek ve bakımlı olmak. Sonrasında ilişki ve .....
ölü numarası yaptım. mis gibi oldu. başladı oramı buramı ellemeye. allasen bi gidin.
Buluşmadan önce saçlarınızı ıslatıp biraz parfüm sıkın ve tekrar yıkayın. Ama parfüm mükemmel olmalı ya da kızın hoşuna gitmeli. Kızın yanında arada bir saçlarınızı parmaklarinizin arasından ayakkabi fırçası gibi geçirin o kokuyu yayın. Ama şampuan kokusuyla olmaz bu çünkü parfümde afrodizyak var bir de o hareketle dayanamazlar. ikisi birlesince bomba oluyor. Bu numaraya kanmayacak kız yok yüzde 100 oran var arkadaşlar.
güncel Önemli Başlıklar