bugün

gözünün önünde aldatıyorsa hala seviyor olabilir.
bilen bilmeyen herkes sallamış, şöyle bir açıklama yapayım ben de;

erkek kadın fark etmez, fikirlerinizi dürüstçe söylediğinizde sizinle konuşmayan sizi sevmiyordur.
ya paranız vardır, ya güçlüsünüzdür... ya da buna benzer herhangi bir özelliğiniz dolayısıyla menfaat kokusu alıyordur sizden.
kendisine sorun cevap verecektir. erkekler bu konularda düzdür.
(bkz: ama bütün sırrı bozdun ya)

çocukça, saçma sapan anlama yolları.

her şeyi zamana bırakın. bir insan karşısındaki insanı tanımıyorsa, ya görmek istediğini görüyordur ya da bunu anlayacak zekaya sahip değildir. bu durum her iki cins için geçerlidir. şüphe ettiğiniz bir konu varsa bunu anlamanın en doğru yolu partnerinize direk sormaktır. ima ederek sormayın! insani özelliklerinizi kullanın. konuşabiliyorsanız konuşun. yazmak isterseniz yazın. ama mutlaka aklınızdaki doğruca sorun.
Verin, almazsa sizindir, alırsa hic sizin olmamıştır.
gidin bir başkasına verin, sizi öldürürse sevmiyordur, eğer kendini öldürmekle tehdit ediyorsa eziktir. siktir git demişse işte o adam sizi çok seviyordur.
Sormak.Kesin çözüm
Hepsini okudum.

Kimi demiş ki, evlilikten uzaksa sevmiyordur.

Kimi demiş, arayıp sormuyorsa sevmiyordur.

Vay efendim, fikirlerini sizinle paylaşmıyorsa sevmiyordur.

Sizi koluna takıyordur, amacı başkadır, gücünüzü seviyordur, cinsel bazı amaçları vardır falan.

Düşündüm, koluna takacak olsa beni neden taksın? Sokakta mis gibi güzel ablalar var, e bir menfaati zaten olamaz.
Para deseeeeen, simit alırım bölüşürüz en fazla. Güç desen ruhumda yok.

E bu adam iki senedir benden ne istiyor allasen?

Evlenmek istemez, ne yaptığını söylemez, tuhaf bir adam.

Ama allah var "adam."

Sonuç olarak güzel kardeşlerim, yemezler. Bu öyle formülüze edebileceğiniz bir durum değil. Tutmaz. Her hayat, her ilişki ve hatta her insan başka.

Sen kendi hayatından örnekler verebilirsin ama 2+2=4 diyemezsin.

Çünkü matematik gibi hesaba gelmez sevmek denen.
Çözemezsiniz. Çünkü kadınlar nasıl sevilmek istediğini bilmiyor. Ben bilmiyorum mesela peşimden koşanı istemem koşmayan umrumda olmaz. Romantiklik sevmem ama odun istemem. Biz karar verebilsek erkek çok ta karar vermek sıkıntı. Acaba ne istiyoruz?
Seviştikten sonra götünü dönüp yatıyorsa sevmiyor, sarılıp yatıyorsa seviyordur.
Gördüğünüz gibi kızlar, sevip sevmediğimizden emin olmak için bizle sevişmelisiniz.
oral yapmıyorum artık dediğinizde yüzüne bakın, sevip sevmediğini anlayacaksınız.
Ne çok ilişki uzmanı varmış lan.. kişiden kişiye değişen şeyleri çok acayip yorumlamislar.
Allah aşkına burdaki saçmalıkları okuyup ilişkinize zarar vermeyin. Sevmiyorsa ve sen de mal değilsen illa ki anlarsın.
punduna getirip dudağınızdan öpme derdine düşmeyip alnınızdan, gözbebeklerinizden, avuçiçinizden öpüyorsa seviyordur.
yanında kendini değersiz hissediyorsan, öyle hissettiriyorsa, ağzından milyon kere seni seviyorum çıksa da kaç git.

kadına kendini değersiz hissettiren erkek yanlış erkektir. haa, çok uyanıklar var, prensesmiş gibi önce el üstünde tutan, işine gelmeyince psikopata bağlayan tipler var. gerçek bir ihtimamla, oscarlık rol arasındaki farkı anlayamayacak durumdaysanız zaten toptan uzak durun erkeklerden.
Benimki de biraz salakca bir oneri olacak ama, karsiniza alip sormayi dusundunuz mu acaba?
Seks esnasında şehvetli öpüyorsa seviyordur.