bugün

Erkeklerin, özellikle uludağ sözlük ' teki dostların, pipilerinden ve pipi işlevlerinden başka şey konuşamaması durumudur. Ergenin çok olmasından kaynaklıdır.
övünecek başka bir niteliklerinin olmamasından kaynaklanan durum. 60'lı yaşlardan sonra ondan bile bahsedemezler.
eskilerin dervişin fikri neyse zikri odur diyebileceği hadisedir.
(bkz: zenginin malı çüğürdün çenesini yorar)
ÖVÜNECEK BAŞKA ŞEYLERi OLMADIĞINDAN ÖTÜRÜ ORTAYA ÇIKAN MUHABBETTiR.
ne yazık kadınların bir pipisi olmadığı için bunu da konuşamaz, put gibi durular karşınızda.
çünkü erkekler pipileriyle, kadınlar da kalça ve göğüsleriyle gurur duyarlar.
tek sermayesi am olan cinslere göre daha iyidir.
--spoiler--
bak bacım ;

bir sik kolay yetişmiyor tamam mı? bunun sünneti var, ergenliği var,
ortaokul da merdiven altı bekleyip göt kesmecesi var, kantinde
öndeki kıza dayayıp pantalona boşalması var , gugıla liseli etek
altı, kıllı am , hülyalı geceler yazma dönemi var. bak bunlar hep var.
mikrodalgaya 2 dakikalığına greyfurt atıp yumusayınca sikmişliğim var
benim bilmem anlatabiliyor muyum ve sen şu anda benim sikimi kaldırıp
bırakabileceğini düşünüyorsun. yemin ederim ip adresini aldım geliyorum.
taksinin kalorifere sikimi yavaşça dayadım ki soğuktan inmesin. bunu sen
indiriceksin ki ömrün boyunca bir daha kul hakkı yememeyi öğrenecek ,
vebal almayacaksın . bekle beni amın feryadı.

saygılarımla.

--spoiler--

alıntıdır. konuyla ne kadar alakalı bilmiyorum.

not: geyik amaçlı yazılmıştır.
-nerde kalmıştık?
-pipi.
gereksiz ama bir o kadar da doğru tespittir. tıpkı kadınların da bir araya geldiklerinde kalçalarının ve memelerinin ölçüsünü konuştukları gibi.
övünecek ve kendilerini kanıtlayacak başka bir şeyleri yoktur..
sanki bilim, sanat, spor vs. her birşeyde bütün kadınlar almış yürümüşte erkekleri sikinin dikine giden uçkur düşkünü salaklar olarak lanse edebiliyorlar. bacım siz değil misiniz twilight izleyip ısır beni edvırt diye yırtınan, siz değil misiniz true blood izleyip soki ölsün erik benim olsun diye kıvranan, siz değil misiniz behlüle methiyeler düzen! e kimmiş uçkur düşkünü? ve bir erkek olarakta bu yaptığınız çifte standardı gördükçe insanın kendini öldürüp intihar süsü veresi geliyor.
yanlış bir önermedir. erkekler bir araya geldiklerinde genellikle karşı cinsin cinsel organlarından bahsederler. bugüne kadar "off ne biçim alet lan bacak gibi" tarzında bir diyalog ne yaşadım ne duydum. umarım duymamda.
e ama pipi her iki kişiden ancak birinde var. gıymatlımız o bizim
Şu an sözlükte yaşanan durumdur.
pipi konuşan kadın söylemi. pipi ne? güney afrika vatandaşı ve zenci olsaydık hepimiz yine pipi mi diyecektin. bili bili diyende var. soğuyor insan dalgasından. ne pis isimmiş pipi.
konu uzun napalım? şeklinde cevaplanabilecek soru.
güncel Önemli Başlıklar