bugün

Abazancanlar için harikulade kolaylık sağlayacak öneri.
Dipnot: her iki taraf içinde.
(bkz: berke de cansudan ayrılsın istiyorum)
kesinlikle destekliyorum ayrıca entry sayısına göre askeri rütbelerde eklenmeli mesela 500 entry de onbaşı 1000 entry de çavuş 1500 entry de astsubay vesaire gibi gitmeli.
eşcinseller de yeşil. gerçi dinciler de isteyebilir yeşili ama olsun, farketmez.
abaza turnusoludur.
cinsiyet kontrolüne ihtiyaç duyulacak olan öneri, kek yapılacak malzeme.
bir adet pembe tolga
2 çay kaşığı mavi ayşe.
(bkz: küçük çocuklay için de oyuncaklay olsun)

uuu guduk.
daha kolay bir öneri: kimse kimseye asılmasın.
kimsenin düşünmediği bir buluştur.
bunu demezsem çatlarım;

(bkz: einstein was here)
nicklerinin yanında da dini yazarsa iyi bir öneridir. bu bilgiler eşliğinde mesaj atıp atmamaya karar verecek insanlar mevcut. *
neden böyle cinsiyet ayrımı yapıyoruz ki o zaman kadınlar her zaman ev işi yapsın erkeklerde eve ekmek getirsin toplumdaki erkek hegamonyası kırılmalı ve tam eşitlik oluşmalı.
gay ve lezbiyen olanların hangi renk olacağı görüşülüyor.
ilkokulda erkekler mavi kaplı kızlar kırmızı kaplı defter giterecek diyen hoca kadar ayrımcı bir mantığın ürünüdür.
mavi nickli pembe tolga...

acaip bişi oldu lan!
bence kızların nickleri erkek yazarlara karşı farklı bir koku salgılasın. bu sayede avınızı daha kolay belirleyebilirsiniz. diğer türlü renk körü erkek yazarlar için biraz zorluk yaşanabilir.
haklı bulduğum desteklediğim kampanya. arkadaş adamlara yazıyoruz, zaman, enerji kaybediyoruz. olmuyor. lütfen yönetim lütfen bu gerekli düzenlemeyi bekliyoruz. bu arada tüm sözlük kadınlarına selam.
eğer abazanların çenesi kapanacaksa yapılması gereken uygulamadır. en azından artık oltamı attım bekliyorum başlıkları açılmaz biraz temizlenir ortalık, durulur, sakinleşir.
(bkz: merhaba ben pembe tolga)

sıkıntı yaratabilecek önermedir.
nick altlarında yer lan 'hoş gelmiş yazar arkadaş inşallah kızdır' temennisini ortadan kaldıracak olan durumdur. erkek ve de kız yazarları deşifre edecek durumdur.
yok artık daha neler diyeceğim önermedir.

oldu olacak;

kök 3 + kök 2 = kök 5 olsun matematik g*t olsun.
Benimkinin yarısı siyah, yarısı beyaz olsun zall.

(bkz: isteğe göre nick)
(bkz: merhaba ben pembe tolga)
tartışılabilir bir fikir fakat;
daha iyi bir önerim var. bence sözlükteki erkek sayısı azaltılsın. en az %60'ı sözlükten ihraç edilmeli. benim gibi kalifiye ve real erkekler bu sözlüğü ve bayan yazarları uçurmaya yeter.
(bkz: pembe tolgaya ayıp olacak)
renkler bu şekilde ayarlandıktan sonra kızların nicklerinin tonları yaşlarına göre koyulaşsın ya da daha açık olsun. aynı fiziki haritalar gibi.
- 20 yaşına kadar açık pembe*,
- 20-25 normal pembe,
- 25-30 koyu pembe,
- 30-35 daha koyu pembe,
- 35 yaş ve üstü koskoyu pembe.