Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

erkeklerin kastrasyon anksiyetesi

 1. 5 5
  erkek cocuklari, cinsel organlarinin kizlardan farkli oldugunu ayiredince, bir sure pipilerini kaybetmekten korkarlar. kotu birsey yaptiklarinda, kizlar gibi pipilerini kaybedeceklerini zannederler. cocukluk donemindeki bu anksiyete, hayat boyu hakimiyetini surdurur tabi sekil degistirip olgunlasarak. erkeklerin cinsel organlarinin boylarini dert edinmeleri, sunnetten kacma arzusu, anneye siginarak pipiyi koruma istegi, kac kizla yatildiginin skor tutanaklari, pipicige verilen isimler, kadinla iliskide sokan taraf olmaktan oturu kendini guclu taraf zanntme yanilgilari hep bu yuzdendir. esasinda bu durumun icler acisi olusunu konu alan "korkuyorum anne" filmini tum kadin ve erkeklerin izlemesi gerekmektedir. boylece kuyrugunu kovalayan kedi olmaktan erkeklerde, o kuyrugun acitici yucelestirilmesindende kadinlar kurtulabilir.
  #6991758
 2. 0 0
  sünnetle beraber tavan yapan anksiyetedir.
  çocuk ruh sağlıkçıların söylediğine göre o yaşlarda annesini babasından kıskanan erkek çocuk, sünnet olayını babanın intikamı olarak yorumlayabilirmiş.
  bu yüzden çocuk için fazlasıyla travmatik olacak bu süreci çocuğa anlatmalı, endişeleri dindirilmelidir falan filan..
  #6991782
 3. 2 2
  kızların pipilerinin kesilmediğini onlarınkinin kopmuş bir pipi değil halihazırda kuku olduğunu söylemek gerekir. çocuğun aklında soru işareti kalmasın , büyüyene kadar pipimi uçurcaklar korkusuyla paranoyanın beraberinde anksiyeteye ulaşmasındır.
  #6991818