bugün

Ağır saçmalamaları. Komik olmayan espriler yapmaları. Her şey hakkında gereksiz de olsa bik bik konuşmaları.
Çok malsınız cidden ya.
memen varsa muhtemelen hoşlanıyordur. yoksa yine hoşlanıyordur. genel olarak hoşlanır çünkü ayırt etmez. kadınlar gibi duvarlı değildir. herkese karşılık verir.
görsel
Böyle olmasa da yakın olabilirdi.*
Ne zaman ki yürüme hızınızı bile ona göre ayarlıyorsanız bal gibi hoşlanıyorsunuzdur.
görsel
bol bol soru sorarım.
saçını çeker, oyuncaklarını alırım.
Kişiye gore değişen belirtilerdir. Ben 1,5 porsiyon iskender ısmarlarım mesela.
fazla ilgi gösteririz. kızlar da bu ilgiyi istismar ederler.
Umrumda olmayan ucuz,ilkel belirtilerdir. Bir erkek bildikleriyle ilgi çekebilmeli, karşısındakine bir şeyler öğretmeli.

-voluspa'nın birkaç kıtasını çevirdim almancadan türkçeye, merak ediyorsan atayım.
+o ne ki=))))) çok hoşsun başqa foton var mı???
-yok siktir git oçç geber(verilmek istenen tepki)
sürekli olarak onu görmeyi istemektir. bu uğurda her bahaneyi kullanmak demektir. o ne güzel bir şeydir öyle.
ben bir kızdan hoşlandığım zaman aletim ingiliz çeliği gibi sert ve dimdik oluyor. muhtemelen diğer erkeklerde de böyledir.
hoşlandıkları kız, başka bir erkekle görüşmeye başladığını söyleyince kız sanki bu konudan hiç bahsetmemiş gibi yapmak, bir süre sonra da bağlantıyı koparmak. Evet yaptı.
Kızın saçını çekmek, tokadını alıp kaçmak, kalemlerini saklamak.
Sataşmak, muhalefet olmak.
Yaş 8 galiba gidin saçını da çekin aq.
yatakta telefonla konuşurken bacakları duvara paralel halde dayayıp ayakları tavana doğru uzatmak. bunu benden başka yapan yoktur herhalde. *
Kesinlikle bulaşmak.

Bi şekilde dikkatini çekmeye çalışmak. Kız Baktığı anda bakışlarını ona kilitlemek.
ben konuşuyorsam umut vardır.
öyle kolay değil hoşlanmak, sevmek, aşık olmak.

olursam kendimi kaptırırım bilakis.
Nefes darlığı, şiddetli panik atak krizi. Kosar adim oradan kaçmak.. ben böyleyim.
Dimdirekt hissiyatımi karşı tarafa söylerim karşı tarafın anlamasına bırakırsan işine gelmedikçe cevap bile vermez niyetinize.
Belirtisi mi var la. Öyle dumduk bakiyoz işte
Uzak durmak. Ben hoşlandığım kızlardan genelde uzak duruyorum. Akşam eve gelip yalnız kalınca da oh iyiki yanlamamışım yalnızlık gibisi var mı aq diyorum. *
soğuk davranmak. sanırım bunun sebebi de " aman hoşlandığımı anlayıp benden uzaklaşmasın" korkusu.
oturup okumak lazım öğrenmek lazım.