bugün

Ben kızın yanındayken ister istemez çok konuşuyorum ve beni duyabileceği kadar yüksek sesle konuşuyorum. Bide yanındayken mala bağlıyorum. Geçende arkadaşlarla içerken adını ağzımdan kaçırmışım. Evet.
görsel
Ben böyle yaparım mesela.*
yazılanların hiçbirini yapmıyorum. kendi cinsiyetimden şüphelendim amk.
Auuuuuu uuuuvvv uuuvvvvv.

Yine ocak dışı kaldık iyi mi?
Sozluk kasti whatsapp var mi?
anlaşılması çok kolay ve bi o kadar da zevkli olan bir olaydır, erkeğin en sevimli halidir sevdiği kadınla bilikte zaman geçirmesi.
(bkz: saçmalamasyon)
içine kapanıksa anlayamazsınız.

Gecmis olsun.
bakarım, süzerim. öyle böyle değil.
görsel
Ben böyle yaparım mesela ama uzaktan.*
hayır diyememek. kıpır kıpır olmak. yüzünde gizleyemediği bir gülümseme olması. komik olmaya çalışırken şapşallaşması.
sinsi kuala mod aktif.
kemal sunal'ın başrol oynadığı 100 numaralı adam filminde; esas oğlan sevdiği kızı görünce konuşamıyordu, sesi çıkmıyordu.
Kesinlikle salakça ota b.ka gülmesi. Yani ben de öyle olmuştu.
çadır kurmaya başlaması.
online oyun oynarken gelen mesaja cevap vermek.

devir değişti tabi, eskiden mahalle maçında attığımız golü armağan ederek gösteriyorduk. bir bok bilirmiş gibi de parmağımızı öpüyorduk.
ketum davranıp hoşlanmıyormuş gibi yaparak zafiyet göstermediğini zannetmek, kızın haklı olarak çok da ilgili davranmaması sonucunda üzüntüyle iyice çileden çıkıp, hatuna soğuk yapmak.. işi iyice bok etmek... "halbuki azıcık sıcak davransa" diye kabahatini yemiş tavuk gibi düşünmek...

birşey yazmış mı diye sürekli ekranı refresh etmek veya telefona bakmak.. sonuçta whattsap veya mesaj iletisi geldiğinde ses çıkacağı ve ekrana bakmanın bir anlamı kalmayacağı için, telefonu sessize almak, makul gerekçeyle ekran kontrolü yapmak..
Aşırı ilgi.
Ustune dusecek kadar ilgi.
kimisi çok soğuk davraniyor kimisi de sıcak. sosyal çevresi geniş erkeklerde anlamak zorÖyle acaba bu beni kankası olarak mi görüyor diyorsun. benim en net anladığım zaman babbasa birşeyler içmeyi teklif ettiği an oluyor. tam odunum çünkü :D
Saç çekmek.

Ben o kısımda kaldım.
ona yapılan her şeyi üstlenmek; iyi ya da kötü fark etmez. mal gibi dostunu dost, düşmanını düşman belliyorsunuz.
çok konuşuyorsam hoşlanmışımdır, ilgi duyuyorumdur. normalde tenezzül etmem.

önemli bir ayrıntı.
Nedense Ben hiç anlamıyorum bu belirtilerden açık açık söylemesi lazım. Bana göre en açık belirti bu; söylemesi.
görsel
güncel Önemli Başlıklar