bugün

-sizi daha fazla tanımak için özel çaba harcaması
-size normalin üstünde bir ilgi göstermesi
-siz bir şey anlatırken pür dikkat dinlemesi

en önemli hoşlantı belirtileridir.sizi tanımak için özel çaba harcadığını anlamak için, kendiniz ve hayatınız hakkında ona bir şeyler anlatırken cümlelerin arasına kendiniz hakkında ince bilgiler sokuşturun. daha sonra hatırlayıp hatırlamadığını test edin. hatırlıyorsa nur topu gibi sizden hoşlanan bir erkeğiniz cepte demektir. gerisi size kalmış.
ERKEKLERiN HOŞLANMA BELiRTiLERi

Eğer bir erkek bir kızdan hoşlanmış ise nasıl davranır. Bunu kendim açıdan söyleyeyim, ben bir bayandan hoşlandıysam kalbim hızlı hızlı atar hep o kişinin yani o bayanın yanında olmak, onla zaman geçirmek, onunla konuşmak ve ondan ayrılmamayı isterim. Bu konu benim için öyledir saten alnında o kişi allah yazdıysa bir çaba göstermesin veya onu istemesin yinede onla evlenir ve olur.

Bir zat peygamber efendimizin yanına gelir ve sorar ''ya Allah'ın Resulü ben şu financa kişiyi seviyorum onun için dua eder misin?'' der peygamber efendimizin de bu zatın sorusuna şu cevabı verir '' bütün dünyadaki insanlar bir araya gelip sevdiğin insanla evlenmen konusunda dua etsek de Allah mutlaka kendi yazdığı kişiyle seni evlendirir.''Demiştir yani erkekler hoşlandığı kişiye duygularını belli etse de Allah mutlaka alnınıza yazdığı kişiyle evlenirsiniz ve yahut ömür boyu bekar kalabilirsiniz.
Demiştir saten onun yanında olmak istemeniz ve o sevgiyi koyan yüce yaratıcıdır sadece insan çabalasın ve sonucunu Allah dan geldiğini inanarak sevdiği kişi hakkında dua etsin mutlaka Allah edinilen duaları kabul eder.
Gözlerinin ici gülümsemesi ve konusmak icin hevesli olup sohbeti bitmez noktasina geldin mi, kizda bos degilse o sohbetin sonunda güller acar zaten.
Size sapık gibi bakıp çaktırmadan baktığını sanması olabilir.
bir erkek olarak normalde ilk tanistigim insanin adini 5 dk sonra unutabilecek salaklikta olsam da, hoslandigim insanin ne yedigini , ne yaptigini, ne giydigini ya da kendisiyle ilgili cogu detayi hayatta unutmam.
en son azarlayıp bağırdığım kızla iki yıllık ilişkim olmuştu. benim sağım solum hiç belli olmuyor. bence erkek belirsiz varlık.
Fantastik eylemlere girişmeleri Dolaylı belirtiler verip seviyorum demez.
Dilden çok gözlerle konuşması.
Bir kız görmesi.
yaklaşık dört ay boyunca her gün istisnasız bir bahane bulup mesaj atması olmuştu sevgilimin. ayrıca bir erkeğin en tatlı olduğu dönem lan.
Devamlı sataşmak sinir etmektir bence.
en son azarlayıp bağırdığım kızla iki yıllık ilişkim olmuştu. benim sağım solum hiç belli olmuyor. bence erkek belirsiz varlık.
yakınlaşmaya çalışmak veya sürekli göz göze gelmek.
hoşlandığı kız anlamasın diye gidip başka bir kızla sevgili olması.
Ben söylerim ama çok uzun uzadıya düşünerek. Olmayınca olmuyor ama. Bilmem ki...
Lisede 'ergeniz' tabii o zamanlar en yakın arkadaşıma kanka diyor bana demiyordu.

Öyle anlamıştım yanılmadım da sonra bastım tekmeyi.
ben götüme kaçıyorum.
kadının nefes aldığını görmesiyle başlayan ve durdurulamayan hareketler zinciri. tamam fazla da gömmemek lazım ama hoşlanan erkekse de kadınsa da kendini göstermek ister, bir bakış bir gülüş, bazen bir susuş çok şey anlatabilir
ilk belirtiler “nbr dünya güzeli” ile başlıyor.
Sürekli isminizi söyler
Yazışırken ,konuşurken.
Saçlarıyla oynar.
hunharca açık oylayıp favlamaları.
Korumacı tavırlar, üstüne titremeler ya da ani sürprizler. Sonra mı? Adamsa çok daha fazlası.
kaldırıp masaya vurur.
Ben direkt gözlere ve saçlara kitleniyorum.