bugün

mala bağlamaları, sanırım.
ya nasıl desem anlamazsınız o yüzden boşver gitsin.
Sessizce arkadan yaklaşıp ittirmek.

Şey ilkokul bitmedide daha benim ihihihi.
Hoslanilan kisinin surekli yanindan gecip caktirmadan bakmasi ve kisiye baktigini da belli etmeye calismasi.
salak salak hareketler yapıyorsa tamamdır.
görsel
Biraz ilginç olan belirtiler. Lisede kartopu oynarken beni dağın yamacından yuvarlamıştı, neredeyse ölüyordum. Sonra ben sana çok aşığım, dedi gelip. Nasıl da anlayamadım beni sevdiği işin yuvarladığını.
Sürekli göz hapsindesindir. Nereye godicek olsan bir şekilde dibinde biter. Saçma da olsa konuşacak konu bulup konuşmaya çalışır bir de yüzünde şapşirik bir tebessüm olur sürekli.
hoşlandığı kıza mal mal, öküzümsü bakabilme belirtilerden sadece ikisidir.
Geç saatte mesaj atmasıdır.

"Uyudun mu?"

ben uyumadım.
ereksiyon.
görsel
sürekli yüzüne baKARLAR.
Ne guzel nefes alıyorsunuz..
Erkek hoşlanmaz. bildiğin kör kütük aşık olup, salak salak hareketler yapar. Hoşlanmak falan boş işler. ya seversin, ya sevmezsin bu kadar basittir erkeklerin aşk hikayesi.
kankalarının çocukla dalga geçmesidir.
Acayip acayip bakmaya başlar etrafına.
saçma sapan sebeplerle sizinle iletişime geçmek olabilir, ben öyle yaptım en azından, tanışmak için, tanışık da, daha açılamadım elhamdülillah ama olsun.
Oyle bi belirti yoktur. Onlarin ben belirtilerinin icine sicayim.
Bi tane cok yakisikli lakin ermeni ve hristiyan arkadas "benimle beraber kiliseye gel ve beni nüfusuna gecir bella" demisti. Reflum azdi, basim masim dondu fenalastim. Ya hoslaniyordu ya da manyakti. Ikisi birden de olabulu.
ben hoşlansam elini tutarım.
(bkz: uzaktan süzme)

erkek zor belirtir o yuzden dalgınlık yada aşırı mutlu olma buna örnektir.
Kızın masasına alevli helva tabağı gönderirim, ne alaka diye sormayın ben de anlayamadım.
Şahsıma münhasır hoşlanma belirtiletimden birisi de; sote ama aynı zamanda göz önünde biryerlerde sigara yakarken, hoşlandığım kızı keserim üç beş saniye. Gözgöze geldimi bi üç beş saniye daha bakarım icabında, akabinde hayatıma kaldığım yerden devam ederim.
Göz kacirma. Tam bir malliktir.. Evet yaptim bu mallığı. Simdi baska kollarda amk