bugün

erkeklerin hayallerindeki kız modeline uymadığından evlenmeyi düşünmediği kızlardır.
bazen bu hayallerin ne olduğunu duyunca çıldırırlar.
çünkü aranılan özellikte değillerdir.

(bkz: her yiğidin gönlünde bir aslan yatar)
(bkz: bıyıklı)
fazla para harcayan kız modelidir.
(bkz: bebek taklidi yapan kizlar)
(bkz: fok balığı gibi konuşan kız)
(bkz: bara giden kız)
Emo bu kategoriye girer.
Yamaha'nın 2010 yazında çıkaracağı YBR 125K motor modeli.
37-45 arası olsun diyorum, bir evi bir arabası olsun, kaşlı, gözlü, döşü kıllı olsun, çok esmer olmasın, çokta beyaz olmasın, hafif çukulata tenli, kumral olsun. ama yakışıklı olsun, karizmatik olsun. gözüme gönlüme hitap etsin... (bkz: lan) (bkz: ne diyorum ben) *
(bkz: iyi sevişmeyen kız modeli)
(bkz: araba mı lan bu)
(bkz: model)
(bkz: abi diyen kizlar)
(bkz: yemek yapmayi bilmeyen kiz)
(bkz: kıvırcık saçlı kızlar)
(bkz: 16 tane abisi olan kız) *
hem kısa boylu, hem kara kuru, hem küçük memeli, hem kocası haricinde 50 kişiden ilgi bekleyen, aşırı ilgiden ruh hastası olmuş moronlardır. namus cinayetine kurban gidenler genelde bu ruh hastalarıdır.
Yukarıdaki olur fark etmez.
Ama benden sıkılır.
Kolay gelmesin arkadaş, sevmiyorum.
inatçı, her lafı uzatan, her tartışmayı tırmandıran tipler.

Sürekli bahane bulan, bir şeyleri öteleyen, taahhütlerini yerine getirmeyen tipler.

Kendine ait bir dünya kuran, aslında bu dünyada kimseye yer olmayan ama çevresel baskı, sosyal statü ya da çocuk sahibi olma gibi gerekçelerle güya evliliğe hazırmış mesajı verenler.

Problemli aile bireyleri olanlar.

Üçüncü kuşak feministler yani erkeğe şunu mu yapacağım, bunu mu yapacağımcılar.

Hayatındaki her şeyi birilerine anlatıp akıl alanlar, ilişkiyi dış güdümlü yürütenler.

Vesaire vesaire.. herkesin önceliği farklı olsa da erkekler arasında, bu örneklerde uzlaşı sağlanabileceğini düşünüyorum.