bugün

Evlendiği kadını çantada keklik olarak gören tipik türk erkeği davranışı. Bu odunlardan ne beklersin zaten.
feminist insan iftirası.
(bkz: götünü parmakla)
genelleme yapmamak lazım.
hayatın kaçınılmaz gerçeği.
kadınların saçmalıklarına uymadığı için öküz damgası yerler.
Bence kadının kendini bırakmasıyla doğrudan bağlantılı.

Her Eve gelişimde hanımı iğrenç bir eşofmanla saç baş dağınık görsem ben de öküzleşirim.
Dışarıya niye süsleniyorsun bana süslensene!

(bkz: empati)
(bkz: içindeki öküz çıksın ortaya)
Bu bir sendromdur, evlenen her erkek öküzleşmez, ancak evliliğin şokunu üzerlerinden atamayan öküzleşme sendromuna yakalanan erkekler evlendikten sonra harbi öküz olurlar *
şov bitti şimdi gerçekler zamanı diyen adam. çayımı getir yemeği niye yapmadın gömleklerim neden ütülü değil en çok duyulan cümleler haline gelir.
"Evlendikten sonra olsa yine iyi" denilecek önerme. ilk bir hafta Romantizm böcükleri ondan sonra kakalak. Hayat işte.
Dogru bir durumdur. Sevgiliye bakisla ese bakis ayni degildir. Sevgiliyle bulussam diye can atarsin esinle disari cikmamak icin köşe bucak kacarsin.
Sevgiliyken diz çöküp ayakkabısının bağını bağlayan, kızı kucağına alıp su birikintisiden geçiren adam gider ve yerine bir kütük gelir.
Acı ama gerçektir.
ineğine layık olmak içindir. aşk bu işte !..
kiminle evlendiğinize göre değişir. muhtemelen piç erkeğin biriyle evlenmişsinizdir. geçmiş olsun.
görsel
Çok basit.Erkek o imzayı sana attırana kadar kölen bile olacak ama o imzayı bi attırsın gerçek yüzünü ortaya koyacak çünkü biliyorki bir kez imza attırdı mı ondan geri dönüş çok zor boşanmış bir kadın toplumda hiç iyi bir imaj değildir ondan çevrene bak hiçbir işe yaramayan,zerre sevmedikleri,kendilerine köpek gibi davranan kocalarına bile tahammül eden kadın dolu.
iki taraf için de böyledir, perdeler er ya geç kalkacaktır.

ilk ay mutfağa girdiğinizde sizi sevinçle karşılayacak o kadın, 6. aydan itibaren "dolaşma ayağımın altında" diyebilir.
(img:#2119006)
Bir erkek söylüyorum ki her zaman öküzler. Her zaman.

Evlendikten sonra bunu gözle görüyorsunuz sadece.
... ile evlenmeyi kabul ediyor musunuz?

- evet!
+ evet!
- tamam anladık amk.
+ aşkım noluyo ya.
Köprüyü geçene kadar ayıya dayı olayı mı acaba diye düşündüm de, yok ya öküz hep öküzdür kendimden biliyorum.