bugün

erkeklerin cinsel organlarına isim vermesi, ondan üçüncü bir kişiymiş gibi bahsetmesi durumu.
bazı erkeklerin diye sınırlama getirilmesi gerektiğini düşündüğüm hede hödö.
bir nevi fabl.
bizim ufaklık derler genelde... *
gora'daki yerlere yatıran muhteşem sahne.

- merhaba... merhaba...
ayrıca; (bkz: bir silah olarak penis)
konu hakkında abartıp, "oğlum sen de yerinde durmuyorsun!" ve "bizimkinin canı sıkıldı yahu" diyenlerini de gördük...
bi zamanlar itiraf.com da okuduğum bi itirafın anadüşüncesidir. hatta, işin garibi cinsel organın hanımkızımız tarafından kişileştirilmesidir. şöyle yazar kendileri*;

"seks yaptıktan sonra, erkek arkadaşımın cinsel organına bakıp 'clark, biliyo musun? az önce superman burdaydı!' demeyi çok seviyorum"

(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
(bkz: ruh hastası)
(bkz: teşhis)
*sen de benim gibi yalnızsın be naci..
-senin odunluğun olum..
*öyle deme naci, ben hassas bir erkeğim, senin bir anlık ego tatminine kendimi alet edemem..
-bazen neden kendimi başkasının organıymışım gibi hissediyorum acaba?!!
cinsel organın kişinin mantığına ters düşecek şekilde olmadık yerlerde ve zamanlarda aktiviteye geçerek, kişiden farklılaşmasıdır.

organ: acıktım
kişi : mesai bitmedi daha dur olm.
organ: olmaz onu gazete okurken arka sayfa guzeline bakmadan önce düşünecektin.
kişi : sus s.kerim belanı iyice gotun kalktı senin de
Kişileştirip isim takanlarında olduğu rivayet edilir.
cinsel organını arkadaş belleyip, başkalarıyla tanıştırmaya kalkanlar bile olabilir hatta;

(bkz: say hello to my little friend)
(bkz: ondört kollu dev) *
sakıncalı durumdur. zira; kişiselleştirip kanki olup sonra bir gün çok feci atışıp kavga sırasında kökünden kesebilir. (bkz: allah korusun)
(#1480444) entrynin aksine ufaklık yerine benim ki büyük büyük diye haykıran yazarlarımızda bulunmaktadır.* *
boby yakala oğlum.
(bkz: küçük iskender)
(bkz: seni de adam bilirdik sen de salatalık çıktın)
- hacı dikkat et üzerine basma
+ farkettim hacı
* neyin lan
- az önce ben bastım düşüyodum
+ ahaha...
* neymiş o diyorum olm
- muz
+ yarrrrrrraan sararmış hali
* ohaa
bu olayın özüne inersek aslında durumu ilk annelerin baslattıgının farkına varırız cinsel organı annesi tarafından bamya olarak nitelendiren cocuk büyüyünce bu durumdan sıkılıp artık onu dahada bir kişileştirmeye ve ciddilestirmeye cabalar. *
- merhaba desene oğlum ablalarına.
küçük emrah'ın gerçek yüzüdür aslında bu. yıllarca emrah çükünü bize duygu sömürüsü yaparak yedirmiştir.
bazen durum o kadar vahimleşir ki tehtit bile edilir zavallı organ:
-olum bak geçen ki gibi erken boşalıp beni rezil etme ağzına s.çarım!