bugün

görsel
oğlancı olduğu gerçeğini sıradan bir şeymiş gibi ortaya atıp kendine taraftar toplamaya çalışan yazar itemidir. tamam hepimiz oğlancıyız oldu mu ?
işte tam da ibnelik bu nokta da kendini ele verir.
gerçek değildir erkek götü zerre kadar ilgimi çekmez.
kasıtlı olmadan, yanlışlıkla fokusluyorum allah affetsin.
hepsi dersek olur mu?
(bkz: bazı)
Kadınlar da erkeklerin görüne bakıyor .
Erkek kadının götüne bakıyor, kadın erkeğe, kadın kadına, erkek erkeğe. Bakıyorlar yani
Doğruluk payı olan bir gerçektir. insanları götlerinden tanımak için bunu yapıyorum. Yanlış anlaşılmasın. Bazen önleri dönük oluyor da..
27 yasimdayim, bir erkegin gotune sadece simit gotluyse dalga gecmek icin bakmisimdir.
arabayla giderken yanından geçtiğim bisikletçilerin götüne bakıyorum yalan değil ama onlar da tayt giydiği için ister istemez gözü kayıyor insanın. tamamen öylesine bir olay yani.
külliyen yalan. düşüncesi bile iğrenç. kendi götüme bile tahamülüm yok o derece.
Katiyen yalandır.
valla benim arkadaş "gomis'te de iyi göt var he" demişti. bu entryi doğrular mı bilmiyorum...
valla benim götüme kadınlar da bakıyor erkeklerde. laf atanım çok. ne varsa bu götte anlamadım gitti.
Millet azgınlıktan damacana düzüyor, bu gelmiş erkek götü diyor.
Bi kerimcan değilseniz hemcinslerinizin götleri ilginizi çekmez bence.. benim ilgimi çekmiyor en azından.. yol bisikletine binenler hariç..onlarada acaba hatun mudur diye bakıyorum sadece..
Aklımın ucundan dahi geçmemiştir, erkeklere ilgi duyan gayların dışında kimsenin yaptığını da düşünmemişimdir, ama olsundur, çünkü belki de gaysındır, insanların kendi tercihlerine karışmıyorumdur, sadece benden uzak dur yeterdir.