bugün

şirin gözükmek için ses tonunuzda oynamalar yapmayın !
destekli sutyen giymeyin. hatta hiç sutyen giymeyin. *
kesinlikle ve kesinlikle ellerinize oje denen lanet şeyi sürmeyin. eğer illa ki süreceğim diyorsanız aman deyim kırmızı oje sürmeyin. ufak boyda bir canavara dönüştürmeyin kendinizi.
(bkz: tırsıyorum arkadaşım)
tek diyeceğim şey şu türk kızlarına; götünüz havada olmasın. diğer milletlerin özellikle de rus bayanların efendiliğini, kibarlığını, para yeme derdinde olmama özelliklerini benimseyin. emin olun artık bir çok türk erkek aradığı mutluluğu yabancı insanlarda buluyor.
1) başınız ağrımasın.
2) daha katılımcı olun
3) daha dün sevişmiştik demeyin.
(bkz: siktirin gidin)

evet, i$iniz bittiginde cekilebilirsiniz huzurumuzdan.

(bkz: algisi zayif bir halka izahat vermek) *
ne yaparsanız yapın ama yalan söylemeyin.
kendinizi bulunmaz bursa kumaşı zannetmeyin. öyle bile olsanız bunu belli etmenize gerek yok. bilen bilir zaten değerinizi.
erkeklerin hatalarını yüzlerine vurmayın! * *
sittiredin bizleri. kafanıza göre takılın. hayatınızı yaşayın. dünyaya bir daha mı geleceksiniz?
-inanın ulan allahsızlar inanın. çöllere düştük yine anlatamadık anasını satayım be...
-kıymet bilin soysuza düşmeyin.
-karıyer peşinde koşmayın zira genelde kaşarlaşıyorsunuz.
-paraya ehemmiyet vermeyin yoksa işiniz zor olur. *
-gaza gelmeyin, onun bunun sözü ile iş yapmayın hem size hem bize yazık.
-aklınızı kullanın yoksa aklınızı alırım. ona göre.
-haa unutmadan kaynananızı sevin. didişmeyin.
bir arkadaşım "altı üstü 200 gram et vermeyipte ne yapacaksınız toprak olup gidecek" derdi. terbiyesiz işte.
duğurduktan sonrada salmayın vücudunuzu kardeşim. salsanızda bu adam beni niye aldatıyo diye sormayın.
naz yapın, canından bezdirin. *
ne sıcak yaz günlerinde ne de soğuk kış günlerinde kıçınıza kazak, tişört benzeri şeyler bağlamayın. büyükse büyük. kimisi büyük sever ama biraz az yeyin siz de madem gocunuyorsanız. hayır kazağın kolları arkadan sallıyormuşunuz gibi duruyor.
1- size fikriniz soruldugunda "farketmez" demeyin. unutmayın ki kişiliksiz insanlar fikir beyan etmekten kaçınırlar ve bir de buna kibarlik süsü verirler. şiddetle kaçının !

2- zamanı iyi kullanın. "aşkım seni 5'te evden alırım" denildiği zaman 5'i çeyrek geçe aşağıya inmeyin. vakit nakittir!

3- kızlara fazla güvenmeyin ! * * bu dunyada en abaza erkegin bile en azından niyeti bellidir. ama kızların kız arkadaşlarının neler yapabilecegi hiç belli degildir. her seyi bekleyiniz!
yaşamasınlar bir zahmet. ben sporla da ürerim.
(bkz: kelin ilacı olsa kendi başına sürer)
anket yapmayın kardeşim güzel bacılarım. şu sözlüğe gireli 2 gün oldu sol frame anketten geçilmiyor adam gibi entry yazacak girecek bulamıyorum yahu. hepiniz mi adet döneminizdesiniz ne bu anket anket. şu 5 sayfayı okuyup da bu entryi göreniniz varsa alnınızdan öpüyorum. şahsen bir bayan olarak ben okumadım ama belki okuyan olur. (bkz: cinnet geçirmek)
burnunuzu olanca gücünüzle karıştırın.
boşa laf döndürmeyin üf ay bilmem ki, naapcaam bilmiyoruum sıkıldıım, salak gibi davranma, ay bi sus vb cümleler kurmayın çok itici oluyorsunuz.

ne istediğinizi bilin. kararsız ve yaptığı herşeyden bir dakika sonra pişman olan, davranışlarının ne anlama geldiğini bilmeyen ve dünyadan ve yaşamdan haberi olmayan kızlar ne yazıkki ihtimal dahilinde bile kalmaz.
mümkünse geğirmeyin, osurmayın, sıçmayın lütfen. aklıma geldikçe iğreniyorum soğuyorum yahu**
dudaklarınızı alabildiğine parlatmak sizi aysun kayacı kılmıyor, yapmayın! *
1. bütün erkekler sizinle yatmak istemiyor. bu düşünce yapınızı değiştirin..(kısıtlı bir hedef kitlesi olan madde)
2.bir erkek işim var diyorsa işi vardır. sizi aldatmak bir iş değildir.
3. erkekler aptal değildir.
4. karşı cinsten bir arkadaşınıza "bir kere çok sevdim şöyle böyle oldu" geyikleri yapmayın, arabesk olmayın.
şimdilik bu kadar, dağılabilirsiniz.
(bkz: kızlar akıllı olsun akıllı)