bugün

(bkz: canın mı çekti)
(bkz: al ulan hepsini al)
doğal bir olaydır. en nihayetinde erkeğin bilinçaltının özünde döl bırakmak vardır. ne kadar çok yere bırakılırsa o kadar başarılı kabul edilir kendi bilinçaltında.
hayalle sınırlı kalıp sonucunda ellerindeki nasırların artmasına sebep olacak arzudur. ***
tüm hayvan türlerinde doğru olan önermedir. erkek canlılar döllerini mümkün olduğu kadar yaymak, dişi canlılar ise yavrularını yetiştirmek üzere kodlanmışlardır.
doğal ve içgüdüsel bir durumdur. aynısı kızlarda olsa biz bukadar şikayet etmezdik, sonuçta içgüdü deyip isteklerinize karşılık vermeye çalışırdık. daha mı medeniyiz neyiz.?*
(bkz: beceri gelistirmeye yonelik egitimler)
doğal olandır. içgüdüsel olarak erkek türü karşı cinse her şekilde ilgi duyar. verilmeye çalışılan mesaj erkeğin öküzlüğü ise, bunu her kıza yavşayan erkek başlığında inceleyiniz. veya gidiniz erkeklerin soyunu tüketiniz ne bileyim. ne erkekmiş arkadaş, hayır inceliyorum, incelettiriyorum, tanıdıklarımın hiçbirinin beyni bacağının arasında değil.
genellemeymiş. bilemedim, gidiyorum.
bu arzu karısının bakire olması isteğiyle devam eder.

tanım; aynısını anana bacına yapsalar ne hissedirsin arzusu**
abaza olan bireyin diğer erkekleride kendi gibi görmesinin sonucu.
(bkz: yavaş topla da gel)
güzel ve seksi her kızı becerme arzusu dıyerek bu genellemeyı daraltmak daha dogru olacaktır. bu arada nedir bu genetik muhendisliği merakı. sizin gezegende ask yok mu ask?
biyolojik yaratım şekilleri dolayısıyla hayvanların erkeklerinde olduğu gibi insanın erkeğindede tohumlarını olabildiğince yayma güdüsü vardır. bu güdüyü kontrol edemeyen hayvana yakın erkeklerin biz diğerlerinide zan altında bırakan davranışıdır.
öncelikle (bkz: kedidir o kedi)..
sonrasında ise; yok artık patates demek istiyorum..

nerden çıkarırlar böyle saçma sapan muhabbetleri anlamış değilim. şimdi sözlükcüm,cağnım,ciğerim; bir kere erkeklerde öyle sanıldığı gibi ''kız olsun taştan olsun.'' muhabbeti yoktur. sonuçta becermek de belli bir kapasite ve de beceri meselesidir yiğenim.öyle her önüne geleni becerse ne olurdu o adamın hali..! biraz mantık lütfen..!

erkekler de seçicidir,inanın bana.. ayrıca da biraz değer verin onlara,böyle hiç gibi davranmayın. kadınlar gibi erkeklerin de belli kıstasları vardır bazı konularda ve bunların göz ardı edilip de; ''genelliyorum öyleyse varım.'' muhabbeti yapılması hoş olmuyor..