bugün

kadın duygusal olduğunu sanarak aşkı yaşadığını sanar. erkek gerçekten duygusaldır ve bu duygusallığı dışa vurmayarak aşkı imkansızlaştırır. bu yüzden mükemmel kadını arar. haliyle olmadığı için bulamaz. aşka inanmamaya başladığı için de sekse inanır.
erkeklerin net olmasından kaynaklanır. erkekler çoğu konuda nettir, birini ya sever ya sevmez. hiç bir erkekten şu cümleyi duyamazsanız; ya aslında tolga biraz kızlara yavşıyor ama, çok iyi giyiniyor bir de komik çocuk ya çok güldürüyor beni, bunun yerine erkekler şu cüöleyi kurar, lan bu tolga yavşağını da hiç sevmiyorum. e şimdi bu kadar net olan adam sevdiği zaman seviyorum der, ya aslında seni düşünüyorum devamı, yokluğunu hissediyorum ama arkadaş olarak demez.
şunu şu sözlerden anlayabiliriz.
-seviyorumm uleen.
-ya benimsin ya karatoprağın.
-başkasına gözün kayarsa senin ta .....
"bir erkeğin aşkını ancak bir erkek hak eder" diye bir samuray atasözünü akla getirir. lan!
kadınlarda ki erkeklere göre olan saçma,anlık duygu değişiminin bir kanıtıdır.
"tam 3 bucuk yil kayitsizca seven bir kalp, sevdiginden baskasini gormeyen gozler, korelmeye boyun egmis bir beyin, gozyaslari, husran, sukutu hayal, araya giren bir baska kiz... Bu mu lan net olamamak? 15 ay boyunca her gece don diye aglamak mi net olamamak?" diye dusundurmustur. Her kadin bir degil kimi de kullanilmayi dahi goze aliyor, canini bile esirgemiyor iste.
(bkz: Tabi lan manyak mısın)
Bu konuda "al birini vur ötekine" diyebilirim sadece. Kimseyi kimseden daha net bulamıyorum.
Erkekler bugün canım cicim dediklerine 2 gün sonra kaşar diyorlar. 2 Ay sonra da o kıza gidip yalvarıyorlar. Ben açıkçası bi netlik göremiyorum.
Cinsiyetle ölçülmeyecek bir durum bu.
Doğrudur.