bugün

Bir soru cümlesi.

görsel
görsel
görsel

Evet beyler böyle giyinin. Tabi sizde böyle vücut varsa.
Ayakkabı topuklu gibi.
Silkseler giymem
(bkz: Kardeşim yengene seri köz getir)
Başlığı açan arkadaş barbara Palvin herhalde.
Zor valla. Zira çok gay bu tarz. Güzel bir takım elbise bundan çok daha iyi görünür.
Aynen yazın sıcağında da zaten takım elbise bir gider ki.. kravatı da unutmayalım.
Arkadaşlar bakınız, yaz kombini bunlar.
Hadi gömlekleri görmezden geleyim ama alttaki tayt ne ya.
Ben buna gay derim yolda görsem, erkek diye ilgimi çekmez.
Ya da böyle?

görsel
görsel
görsel
Öyle yandan yemiş gibi durmaktansa efendi gibi takılmayı yeğlerim. Çiçekli kıyafetlere ve daraltılmış pantolonlara da karşıyım.
Dibimizi de dövdürelim mi bacım?
Neyse suç bende. Bir an sizin erkek olduğunuzu düşünmüşüm özür dilerim. Halbuki her zaman tembihlerdim kızlara, sözlükte erkek yok bunu unutmayın diye.
paylaşılan fotoğraflardaki gibi giyinmem zor değil imkansız.

kot basic tshirt ün nesi yetmiyor ki?
Eşek salman.
kıskançlar toplanmış başlığa ahaha
kundura beyaz atlet verelım size.
Tayt giyelim tam olsun.
Aynı böyle giyinen arkadaşım var da ne konuşacaksınız onla emin değilim kıyafet ve spor dışında.
Mal bu kız.
Sonra "sadece nargileci kekolardan hoşlanıyorsunuz" deyince linç ediyorsunuz.

Ben bunları giysem vücudum bana dava açar.
çok zordur. bizim semtte böyle giyinsek peşimize bıyıklı adamlar takılır lan..
çamaşır makinasında çekmiş gibi olan kot pantolon modası bitse de kurtulsak artık.

valla bana göre bir erkek o şekilde giyinmese daha iyi olur, tabii renkler ve zevkler tartışılmaz ama abartı oldu mu göze batıyor.
Yav gardasim boyle tasak dusmani pantullardan zevk mi aliyorsunuz, ne istiyorsunuz lan erkek milletinden ?
böyle giyinen erkek arkadan veriyordur.
Hayır o şekil yada bu şekil giyinmek çok zor değil ama her an ayakta gaz çıkaracakmış gibi sürekli kasılmak çok zor. insan kasıla kasıla fıtık olur.
Ellerim kırılsaydı da o boklu egonuza dokunmasaydım. Tabi bu çömezler kim ki sizin gibi taşoğlu taşların karşısında?
böyle giyineceğime hiç giyinmem daha iyi amk.