bugün

Sheridan Simove kitabı.
kitap hakkında açıklaması ise "Bu kitap konu üzerindeki 39 yıllık uzun bir çalışmanın ve araştırmanın ürünü. Hiç bir şeyi şansa bırakmadım ve kendimi tamamen bu işe adadım."
ayrıntılar burada.
http://www.ntvmsnbc.com/id/25193488/
(bkz: seks sonrası sigara)
(bkz: çocuk)
39 yıl boyunca seksten başka bir şey düşünemeyip en sonunda kitap yazan adamın haykırışı.

evet efendim, kitabınız hakkında son sözünüz nedir?
- kardeş kafada saç kalmadı düşün düşün, seksten başka ne düşünülür bu hayatta.
türk kadınıyla seks yapabilmek için aylarını harcayan yurdum delikanlısının başka düşünecek neyi olabilir? nazlanmayıp hemen sevişseler biz de kendimizi bilime, sanata, felsefeye adasak.
(bkz: ay sonunu nasıl getireceğiz)
(bkz: veresiyeyi nasıl kapatacağım)
(bkz: kredi kartı borcunu nasıl ödeyeceğim)
(bkz: çocuğun okul taksidi)
(bkz: osbir)
(bkz: derbi)
(bkz: yok öyle bişey amına koyım)
(bkz: bak yine am dedim)
(bkz: olsa da koysak)
(bkz: grup seks)
Sigara yasağının hüküm sürdüğü bir evde; dışarı kaçmak için kolladığım fırsatı düşünmektir benim için en makul olan. *
eve nasıl kız atılır? yani seksten önceki evreleri...
meme, göt, vb şeyler düşünür. ben şahsen öyle düşünüyorum seksten arta kalan vakitlerde.
futbol.
kredi borcunu düşünür, yeni bir eve taşınmak için hangi yolla para bulması gerektiğini düşünür, telefon faturasını nasıl yatıracağını düşünür, askerliğini ne zaman yapacağını, yapıyorsa ne zaman biteceğini düşünür.
adam bunlara batmışsa seksi nasıl düşünsün,erekte olamaz ki insan.
kızlar dedikodu-alışveriş ikilisinden başka ne düşünüyorsa onu.
(bkz: kadın)
erkekler seksten başka ne düşüneceğini düşünür..
bu yaşına kadar boşu boşuna gelmiş, sevgiden, aşktan, manevi mutluluklardan bir haber, aklı vajina darlığında boş bir adamın yazabileceği bir kitap. he bide unutmadan, ergenlik yıllarının her günü mastürbasyonla geçmiş sanırım.
erkekler seksten başka bir şey düşünmezmiş. gerizekalıya bak hele.
bu adamın bu yaşına kadarki hayatı boş geçmiş arkadaş.
kızların ne zaman olmadık bir nedenle küseceğini, trip atacağını ya da değer verdiği her kızın neden hep mantıksız davranıp saçmalıkta nasıl nirvanaya ulaştığını olabilir mesela.

olamaz mı?
tanrının yanlış yaptığını düşündüğüm noktalardan biri! erkekler için bu kadar vazgeçilmez bir şey olmamalıydı sex, her zaman hayal ve beklentilerin ilk sıraasındadır, oysa 10 dakikalık bir şehvettir aslında ...
(bkz: para)
(bkz: araba)
(bkz: ev)
öğrenciysen okul bitirme kaygısı.(gene para)
(bkz: erkek çocuk)
takımının şampiyon olması(galatasarayın allah belasını versin diyeceğim verdi vereceği kadar)
efendim akıl hastanesinde delinin biri kitap yazmış. hekimlerim kulağına gitmiş tabi bu, acaba adam akıllandı mı diye düşünüp çağırmışlar deliyi. sormuşlar deliye;

- sem kitap yazmışsın doğru mu ?
- doğru doktor bey.
- güzel. kitap yazdığına göre artık sen akıllanmışsın artık seni taburcu etmenin zamanı geldi. getir bakalım şu kitabını okuyalım.

deli getirmiş kitabı bi bakmışlar 400 sayfalık bi kitap. doktorlar şok olmuş tabi. baş hakim açmış başlayacak kitabı okumaya ilk sayfada "kovboy ata bindi" çevirmiş sayfayı dıgıdık dıgıdık dıgıdık dıgıdık ... şaşırmış bi sayfa daha çevirmiş yine aynı bi sayfa daha derken bakmış ki bütün sayfalarda aynı şey yazıyor. doktor dönmüş deliye;

- bu ne biçim kitap her sayfasında aynı şey yazıyor bitmemiş bile.
- olur mu doktor bey sonuna kadar okuyun.

doktor bi gün boyunca sayfa çevirmiş her sayfada başka bir şey yazıyor mu diye teker teker bakmış. en son sayfaya gelmiş, son sayfada yazan yazı "kovboy attan indi."

fark var mı ? en azından birinin sayfaları dolu.
düşünecek ne kaldı ki!

edit: diyenler çıkacaktır şimdi.
karısının zırt pırt çıkan gereksiz harcamalarını nasıl ödeyeceğini düşünür.
güncel Önemli Başlıklar