bugün

(bkz: top)
(bkz: bülent ersoy)
böyle bir şey olurdu:
görsel

aman yarabbi tövbe.
(bkz: aşufte)
harun abi fondateni bi tazele istersen.

gibi öneriler olurdu.
çoğu kızdan güzel olabilirler. yapabilirsiniz beyler.
Muhabbetler şöle olurdu

-münir abi rimelim bitmiş amk geçen gün babanınkisini kullandım kapıştık pederle amk be yaraktan bi iş bu

-sorma bende far ve göz kalemi için kapıştım bundan sonra evdekilerin makyaj malzemesini kullanmam aga .rimelsiz çıkarım daha iyi

-hacı abi sende rimelsiz bi sikine benzemiyorsun ama ya .

Çok sikten olurdu iyiki yok ole boktan olaylar.
erkeğin makyajı kirli sakaldır, öyle kalemler süren erkeklere de ayar oluyorum arkadaş. barış akarsu tabi farklıydı, allah rahmet eylesin bu arada.
palyaço.
GÖZLERiNE HZ. MUHAMMET GiBi SÜRME ÇEKERSE SÜNNETTiR.
-Muhittin geçen gün benim çakmağı çalmış evden amk.

yerine;

-Göt muhittin eyeliner'ı gene içlemiş pezevenk

olurdu.
(bkz: azis)
Erkeğin makyaji kastır.
joker makyajı yapıyorsa bir nebze dikkat çekici olabilir.
gardaş şu kırışıklık önleyici kremi uzatsana. seklinde diyaloglara sahne olacak aktivite.
- ne o Cemil, makyaja başladın kıvırmalar falan da başladı ?
+ yok be abi öyle işte sana öyle gelmiş
- yok yok zaten bugün topuklu ayakkabılara bakıyodun çaktırmadan, gözümden kaçtı sanma,
+ ya Hakan abi işine baksana sen!
- ulan içindeki orospu harekete geçti adeta Cemil kendine gel olm!
+ ay tamam yaa
- ay mı ?
+ ananıskym ?
yapılmışı zaten hep ekranlarda.. dizilerde filmlerde kliplerde gördükleriniz hep makyajlılar olm.. televizyon makyajı denen bir olaymış bu.. kızlar dibiniz düşüyor onlara ama onlar makyaj hep be yavrum.. erkek adam makyaj mı yapar lan..
(bkz: travesti)
(bkz: traverten)
+alper keşke bir traş olsaydın lan.
22.00-06.00 arası makyaj yapmak yasaklanabilir. Ne de olsa ahlakı (!) koruyoruz.
hani kadın erkek eşitliği vardı ne yani erkek adam makyaj yapıyorsa bunde ne var erkek bayan parfümü sıkıyor uzun tayt giyiyor erkek güzel görünmek için her şey yapar. (bkz: örneğin küpe)
tayyip lan kirpiklerin topaklanmış değiştir şu rimelini gibi önerilere tanık edebilecek durum.
faruk oğlum bir rimel aldım üff be. kirpiklerim ne kadar dolgun bak, takma kirpik etkisi yaratıyor. lan mehmet şu bordo rujdan vazgeçemiyorum abi. 3 tane var bak ama bak watsons ta indirimdeymiş gidip alalım mı bir tane daha?
görsel
ahahahah Allah'tan yapmıyorlar bence. Sonumuz kötü olurdu.
güncel Önemli Başlıklar