bugün

Gayet dahiyane bir fikir. Bilirsiniz bu üretim hataları için bir çok alernatif sundum. Toplama kamplarına gönderilsin dedim, gaz odalarına atılsın, kobay olarak kullanılsın, son olarak da asit çukurlarına atılsın fikirlerimi dile getirdim ve hepsi de benim gibi feminist yoldaşlarım tarafından çok beğenildi.

Şimdi de erkeklerin köle pazarlarında satılması gerektiğine inanıyorum.
Ayak işlerimize koşarlar, ev işlerimizi yaparlar. Hem çok da masrafsız. Azat etmediğiniz sürece köleliğe mahkum olup, sahibi olaraktan bi tas yemek önüne ya koyup ya koymazsınız tercih sizin.
Ev halkına sesli kitap okuyup, akşamları gitar çalabilirim.

Efendilerime pek sadık olurum.
Desteklediğim kampanya. Şöyle yakisikli kasli bir köle seçip damizlik olarak kullanilabilinir guzel guzel cocuklar yapmak için.
tellal nasıl methedecek satmaya çalışırken?
Götveren bir feministin kusmuğu. Evrim sürecinin doğal sonucu olarak güç, zekâ ve nice alanda erkeğin gerisinde kalmış olmanızın verdiği acıyı böyle sikik sikik konuşarak unutmaya çalışacağınıza oturun biraz kendinizi geliştirin. Am, meme ve götten ibaret zavallılar sizi. Sikilmekten başka bir halta yaramayan düşük varlıklar.
(bkz: erkeksepeti com)
erkeklerin zıbıklarla aynı kefede tartılacağı kampanyadır.
erk*k yaratığı için para ödemeyi teklif eden kampanya. üste para vermeleri lazım.
biz bunlara niye oy hakkı verdik, bunlar nasıl kullanıyorlar bu hakkı örneğidir.

(bkz: öyle feministe böyle bilmembişeyist)
Beyaz tenli bir sahibim olursa neden olmasın? E azından değerim anlaşılır.

Yemek yapılır.
Kahve yapılır.
Ayak el omuz masajı yapılır.
Manikür yapılır.
Sıcak masaj yapılır.
Yani yaparım yeter ki parami verin lan.
- pek tavsiye etmem.

- yıllarca kölelik yaptım.

Bana söylenenleri yazsam beni çaylak yapmaya kalkarlar.

Efendiniz ne kadar güzel olursa olsun,
evlenmeden önceki davranışlarından anlamanız ,
aynı evi bir kac ay bölüşüp , öfkeliyken kavga etmedikçe,

Mümkün değildir.

Beş sene sonra bile dökülen saçlarınızı toplayamadan,

nankör köle diyerek

gomlekleriniz ve takım

elbiselerinizle kapının önüne

Atilirsiniz.
..yalana ve köleliğe karşı çıkın.

Not: bir köle eskisi...:)))
Hafriyat kamyonum var. Moloz tasirim, cakil tasirim, kole tasirim.
Olmayan birsey degil zaten.
Git amele pazarina gor bak üç kuruş liraya seni çatır çatır sikecek ne yağız delikanlilar var.
Çok hoyrat olsun istemezsen universitelerin erkek agirlikli bolumlerinin bulundugu fakulteler hizmetinizde. Hatta yövmiye de istemez bunlar, karın tokluguna sikerler.
Kölelik sistemine karşı olan kadının desteklemeyeceği kampanyadır.
Ne " sahip" ünvanı almak isterim ne de bir insanı köle ederim.
Aklı, vicdanı, fikri ve duyguları hür insandır, en makbul insan.
Emekçi çilekeş kadınların yemek temizlik bulaşık çamaşır gibi ev işlerine koşturduğunu gördükçe içim cız ediyor, bu erkeklerin hazıra konmaları kanımı çekiyor. Bunlar için kılımı kıpırdatmam lakin değil kılını kıpırdatmak, saçını süpürge eden saf kadınlar hayli mevcut.

Bunları alıp köle pazarlarında satalım. Öf bi işe yarasınlar be anca göt büyütmece.
bundan 20 yıl öncesine kadar parayla el değiştirip evlendirilen. hayvan, araç, tarla vb. gibi varlıklarla kafa kafaya takasa girilen kadınların beyanı olsa gerek.
lan bari internetten satın, bu ne vizyonsuzluk yahu. köle pazarı mı kaldı.

ağır kazam yok, yürüyen aksamım iyi. motor %97. boya takıntısı olan aramasın!
(bkz: Hayallerde yaşıyor bazı feminikler)
Hepimiz modern köleler değil miyiz ? Kimi Son model araçlara endeksli, kimi rezidanlara layık, kimi çöpten karton toplayıp günlük nafakasını çıkartma derdinde. Herkesin bir gailesi var tabi. ihtiyaçlar ihtiyaçlar..bitmek tükenmek bilmeyen hırslar..özendirilen yönlendirilen tüketim..kullan at tarzı kadir kıymet bilmeyen insanlar ve onların zavallı hayatları..hani bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardı ?

Bana ne lazım bana ne lazım, bana köle lazım. Ayaklarını da yıkasın mı ?
Sözlük ben girmeyeli epey ilerlemiş.
(bkz: yürrüyün kızlar)
Peki fiyatlar neye göre belirlenecek, santim başı ne kadar?
Bazı erkekler için katıldığım kampanyadır.
amazon kadınlarının hayali.
Birisi bu gerizekalı hatuna eğer böyle bişey olursa en çok kendisinin ve kendi hemcinslerinin çekeceğini anlatsın.
21. Yüzyılda bilerek ve isteyerek bu kadar salak olunamaz arkadaş...
Ahaha dikkat et baban seni 70 yasinda bir barzoya satmasin kuma olarak.
sonra neden bilim adamı var ama kadını yok ?