bugün

penise ihtiyaç duymadan, sadece bir insanın hayatına girerek bu eylemi en başarılı şekilde gerçekleştirebilen varlıklardır. Zira insanın hayatını sikerler.
Penise ihtiyaç duymayan kadınlardır. O kadınlar ki kafa sikmek en iyi bildikleridir. Ooo yeaah.
anlayamadığım kadındır. kimsenin tercihine lafım yok o anlamda demiyorum ama bundan nasıl zevk alınır bunu bir türlü anlayamıyorum.
(bkz: strap on love) felsefesini sonuna kadar yaşayan ve yaşatan kadındır.
Shameless dizisinde bolca sahneleri vardı bu çiftin. Karı kocalardı.
izmirlidir. (Hep siz mi trollük yapacaksınız amk)
kadın değildir o kadın olsa duramazsın!*
Ben biliyorum 1 tane hehe. Güzel betimlemesi için (bkz: ınderex) e teşekkürler. Adam güzel yazmış ha hep hülocu değil demek ki. Straponu olan kadın bu kategoriye girer tabi onu erkek üzerinde kullanıyorsa.
kadından çok daha öte bir canlıdır.gerek üstün zekasıyla gerek fiziksel gücüyle erkeğin sahibi olur.onu yönetir, değersizleştirir,kölesi,köpeği yapar ama bununla da yetinmez onun bedenininde ruhununda beynininde sahibi olur. artık ne o kadındır ne de siktiği canlıdan geriye bir erkek kalır.
travesti bunu mu demek istediniz.
helel olsun kadınıdır, koy amlarına...
Erkek siken erkekten iyidir.
erkeği cinsel obje olarak gören kadındır.
var:
http://www.ntv.com.tr/arsiv/id/25301088/
Dirdiri ile kafasini olabilir. Baska turlu tipben mumkun degildir.
ben kadın s.ken kadını gordum (bkz: sasha grey) baş roldeydi.
ama erkek s.ken kadını daha gormedim.
iki bakış ile var olan kişidir.

birincisi, cinsel birliktelik, birleşme, intercourse denilen şey, karşılıklı olarak o bahsi geçen fiili işlemektir. sen onu öpüyorsan, aynı anda o da seni öpüyordur. sonuçta o işin adını "işteş" kökenli bir fiil ile koymuşsun, öpüşmek, yani iki kişinin aynı anda birbirini öpmesi. bu birinci idi.

ikincisi, aparatlar var. bu aparatların kendisi üzerinde denenmesini isteyen erkekler de var. yani o dediğin işi yaptırmak için para verip kendini öptüren erkekler var.

yani varlar arkadaşım.

not: öpmek derken, anladınız siz onu.
sanılanın aksine vardır.
alemlerin en güzeli, en iyisi olan sarı tutku ablamızdır. onunla oynarken o sizi siker.
http://www.facebook.com/v...video.php?v=1143545403234
mecazı anlamda geçerliliği olan önermedir. dır dır ederek kafanızı sikerler. bu konuda üstlerine sikici tanımam. çok fena yaparlar.
(bkz: strap on)
(bkz: 46 xx cfs)
kimsenin görmedigi, duymadigi, bilmedigi kadin.

nasil olmaz anlamam. literatürde hic böyle bir sey yok mu simdi? yanlisim varsa düzeltin ama o kadar cinsellik temali icerik var su dünyada, bir bu yok.

topunuz bi' erkek sikemediniz iyi mi?

edit, yada nasil diyor bazilari "düzenleme":

travesti sayilmaz olm. gercegini bulun bana.