bugün

erkek oldum madem öyle her yerde bunu belli edeyim ulan diyen ve güzide, ayrıca da kral sözlüğümüzü sanki oyun bahçesi sanan abazan erkek yazar ve yazarlardır.

neyse arkadaşlar!; mesela bakın bana hiç bir yerde adımı sanımı twitter sayfamı yada facebook umu yiyesice yerin ilanını yapıştırmış mıyım? tabii ki de bulamazsınız çünkü yok, çünkü ihtiyacım yok!, çünkü imparator ve dalyan gibi karizmatik olmak var işin içinde!, yani gerek ve muhtaçlık duymam allahıma bin şükürler olsun yarabbim!.

ama siz öyle misiniz ya, nerede bir fuckbuddy sayfası var koşar adım vın diye oradasınız!, nerede bir hatun başlığı oradasınız ne lan bu eziklik yahu?, yav kardeşim mahallenizde hiç kız mı yok la nedir ya?, okuduğunuz okul neresi ya böyle hiç mi baldırı çıplak yok ya!?

bıktırdınız hayattan allah canımı alsın ki ya!, abazanlığınız ergenliğiniz bir dert, salyalarınıza mendil parası yetiştiremeyen garibanlığınız bir dert yemin ederim ayıp ya!.
ne kadar gizlesede penisinin olduğu gerçeğini değişteremeyecektir.
şu bkz' ları vermesi kafidir.

(bkz: sen ne diyon yarram)
(bkz: açacağın başlığı da seni de)
(bkz: adam mal beyler)
şöyle bir işaret kullanması gereken yazar.

========================0
gövde kısmı, kelle kısmı.
erkeksi enrtyler girer.
erkek egemen toplumda yaşadığından bunun nüvelerini barındıran erkektir. cinsiyetinin kendisine sağladığı birtakım toplumsal üstünlüğü karşı cinse yada hemcinsine kimi yerlerde göstererek kendisinin üstünlüğüne yeniden inanıp egosunu tatmin eden erkektir. toplumumuzun küçük yaşlardan itibaren cinsiyetçi ayrımının ve üstünlüğünün en bariz göstergesi olan erkektir. "göster oğlum dayına çükünü bakam" cümlesi çoğumuzun küçüklüğünde vardır. işte bundan ötürüdür ki cinsiyet ve cinsel münasebetlerde pek bir böbürleniriz.