bugün

an itibariyle hürriyetin internet sayfasında gördüğüm ve penti çorap markasının artık erkekler içinde çorap üreteceğini duyurduğu haber.
haber için http://www.hurriyet.com.t...nomi/12420282.asp?gid=229
http://images.smarter.com.../guests/Manihose%2034.jpg

görsel

görsel

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
gayler için külotlu çoraptır aslında. erkek için diyende erkeklik sorunu var herhalde.
(bkz: insanı delice mutlu eden şeyler)*
aslında 90larda ortaya çıkan akımdır. nasıl mı? şöyle anaokuluna gittiğim zamanlarda görmüştüm pek sevgili talat ın *kıçında kırmızı yün külotlu çorap. şaşkınlıkla bu ne diye soranlara annem giydiriyor üşütmeyeyim diye derdi... hey gidi günler hey * yaşadın talat.
"pantyhose" fetişli bendenizi iğrendiren nesnedir. düşünsene otobüste gidiyorsun, böyle bir bacak görüyorsun ama sahibi görünmüyor, bir bakıyorsun erkek. kusiciğim şimdi şuraya.
görsel

(bkz: don didiğin böyle olur)

görsel

(bkz: gadın didiğin de böyle olur)
hangimiz bebeyken giymedik, büyüyünce giyen ne diye gay, ibne filan olsun. soğuktan korunmak için yün don giymek istemeyen -ki gerçekten rahatsızdır- erkekler için bir başka seçenek olur işte. bunun ibnelikle, gaylikle ne alakası var?
askerlikte içlik yerine tercih edebilecek çorap.
halk arasında potur olarak bilinir. kilotlu milotlu diyip, milletin kafasını bulandırmayın. *
kışın annenin giydirdiği* tayt olsa gerek.yaz geldiğinde de bağımlılık yapmıştır,çıkarılmak istenmez.
kadın cinselliğiyle özdeşleşmiş ince naylon çorap geleneğini bok eden gelişmedir. giyenin bacağına faça atılmalıdır. götü kesilmelidir.
(bkz: fırat)
-buyrun?
-evet toplar içinde çoraplarımız mevcut
-ne demek,sonuçta ibnelerde insan.

(bkz: ibnelerde insan)
(bkz: ibnelerdede bir çift var)
çorap fetişistleri için vazgeçilmez olacak üründür.
askerde giyen bir üst teğemen gördüğümde, arkasından gülmüştüm.
6 hafta sonra dağdan inerken, ben dahil timdeki herkeste vardı? piskolijik midir, teknik bir açıklaması var mıdır bilmem ama,
soğukla mücadelede büyük yardımcı.

itiraf ediyorum.. evet. botlarımın içine orkid koydum.
gülme...
sende sırtında çantayla günlerce yürüsen, altı su toplayan ayakların için ne yapacağını şaşırırdın.
soğuğa delikanlılık olmaz sözünü çağrıştıran bir eşya.
vakti zamanında sscb ile türkiye milli maç yapıyorlar, moskova lenin stadı'nda. ruslar bizimkilerin soyunma odasına koymuşlar yün külotlu çorapları, bizimkiler de erkekler ya giymeden çıkmışlar dımdızlak şahımerdan sahaya, dışarısı eksi bilmem kaç derece. gökmen özdenak anlatmıştı, bir hatırlatayım dedim.

sahaya çıkan bizim milliler yenilmekle kalmamışlar, danalar gibi koşturmuşlar, hatta kalecimiz 18 içinde düz koşu yapıyormuş bir tarafları buz tutmasın diye.

erkek adama birşey olmaz diyenlere.
Ayakta işeme zorluğu yaratır.Bitti zanneder çekersin yarısı pantalondan aşağıya kadar akar.
çıkardıktan sonra kılların , saatlerce kökleri tersine durduğundan ötürü yaratacağı ağrıya kesinlikle çare bulmaları gerekiyor yoksa bütün kullanan erkeklerin pürüzsüz gezmesi gerekcek .
+selamın aleyküm, bi külotlu çorap alayım...
-fileli modellerimiz geldi abi, ister misin?
+kes lan dalgayı, ver bakayım şu baklava dilimliyi...
-peki abi...
+hah şöyle!
giyildikten sonra bale yapması muhtemeldir.