bugün

öyle bir geçer zaman ki isimli dizide bir kez daha göz önüne sunulan ikiyüzlülüktür.

bu dizideki erkeğimiz kendisi elin kadınıyla aşk yaşayıp, çoluğunu çocuğunu sefalete mahkum ederken boşansa bile eski eşinin bırakın aşk yaşamasını bir adamın yanında çalışmasına bile tahammül edemez.

buna ikiyüzlülük denmez de ne denir?

burada dizi söz konusu fakat gerçek hayatta benzeri vakalar bir o kadar fazladır.

erkek egosunu şişiren aile yapısının sonuçları işte.
(bkz: tek surat murat)*
(bkz: erkek olmak) *
(bkz: adam olmak)
elalemin kızına yapmadığını bırakmayıp, kendi kızına yan bakanı dövmek.
(bkz: erkek)
katlanması zor olan, yalancılık becerisiyle birleşince daha bir beter olan durum.
sevgilisi olduğu halde başka kızlarla flört etmek yapılan en ikiyüzlü hareketlerdendir.insanı küçültür,çirkinleştirir.önce kiminle olmak istediğine karar ver ondan sonra ciddi bir ilişki düşün!seni ikiyüzlü seni!
kişi kendinden bilir işi misali erkeklerin kadınları da kendileri gibi bilmesidir.
şöyle bir örnek vermek gerekirse

erkeklerin büyük bir kısmı, kadınların toplum içinde öpüşmesini ahlaksızlık olarak görür. Bunun hakkında yorum yapar, dedikodu yapar ama sevgisi ile yolda yürürken de kızı yolun ortasında öper. Bir kızı sevgilisine sarılıp vedalaşırken görür ve yanlarından geçerken "seni yetiştiren anne baban da biliyor mu burda ne yaptığını" der (yazar bunu yaşadı) iki adım ötede o adamı sevgisinin poposunu avuçlarken görürsünüz.

işte bunlar gibi yüzlerce örnek vermek mümkündür.

erkeğin yaptığı şeyin hiçbir zaman lafı yoktur. ahlaksız olan her zaman kadındır. zira erkek orda konu mankeni, sütten çıkmış akkaşıktır.
Türk erkekleri için geçerlidir rus kızlarına sokakta gördükleri kızlara ayıla bayıla bakıp sevgililerine kız kardeşlerine kurallar koyarlar koymayın giysinler burasıda rusyaya dönsün.
tarafımdan siklenmeyen ikiyüzlü ahlak anlayışıdır.

Erkekleri insan yerine koyup görüşlerini dinlememek lazım. Kadınlar bunlara prim vermezse ortamlarda ahlak, namus, bekaret, mini etek, vıdı vıdı, bıdı bıdı diye konuşan olmaz. iş sizde kızlar.
Kadının iki yüzlü olmasından daha kötü ve daha çok utanç veren bir durumdur. Erkeğin iki yüzlüsüne ne denir hala araştırılıyor.
Genellikle her haltı yiyen e*keklerde önümüze çıkıyor bu.
bey kişisi evlenene kadar her şeyi yapıyor takılmadığı kadın, gitmediği eskort kalmıyor, günah dolu uyuşturucu seks geceleri yaşıyor.. ama zaman evliliğe gelince köyünden eline erkek eli değmemiş bırak erkek elini erkek görmemiş kız arıyor..
sevgili kardeşlerim niye herkes dengiyle takılmak istemiyor ki?
Ayrıca saydıklarımı yapmanız sizi kötü bı insan yapmaz.. neden size benzeyen bir kadın istemiyorsunuz? Tşk
Benim ne suçum var lan
Yine erkek olduğumuz için linç yedik.
Ulan balkonumda oturuyorum ve sevgilim de yok ben ne yaptım bak normalde hiç kimse iki yüzlülüğü hak etmez ama piç erkek ve kızlar %100 hakediyor.
bir kadın beşyüzlülüğü değildir. erkek yine ikiyüzlüdür. kadınların beş değil on yüzü var. nerden koşacaklarını şaşırıyorlar.
sanki kadınlar çok doğruda erkekler eğri. kadınlar da iyi olsun efendi olsun beni sevsin vb. deyip. nerde piç fırlama var verip kalplerini kırdırıp sonra erkekler kötü diyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar