bugün

Uhhh beybiii. Kışkırtıcı cazibedir.
benim götüm kesin öyle değildir. bilmiyorum.
(bkz: ipneler igrençsiniz)
görsel
(bkz: sözlüğe girerken göte tabldot bağlamak) elzemdir.
Nedense her sevgilim ve kız arkadaşım arkamda bulunan kaba et parçasını ellemek istediler. Fakat beni gerdikleri için cevabını aldılar efendim.
t a ş gibi sıkı olanı münasiptir. öyle karı götü gibi yumuşak, cıvık, salık değildir. becermesi daha zevklidir. benim gibi düşünen dostlara tavsiyem, imkanları varsa eşek de denemeleridir. tamam biliyorum bu konuda toplumumuzda büyük bir ön yargı mevcut. birkaç sene öncesine kadar ben de bu konu hakkında pek olumlu görüş sahibi biri değildim. ama içine girince durum farklıymış. içine girince derken yanlış anlaşılmasın; konunun içine değil. eşeğin içine.
Götünüzü yerim bilinen bir gercek.
görsel

Önlem olarak.
resmen eşcinselliğe özentidir normalleştirme çabasıdır bu başlığa bu kadar ilgiyi görünce noluyo laynn dedim ...
sanırım gay'ler iç geçiriyor sadece denilen cazibedir.
Teneke bağlayıp gezme sebebi.

Beyler isveç’te kızlar elliyormuş.
Özgür bir ülkede yaşıyoruz. Vurduran mertçe vurduruyorum desin başlığın lüzumu yok.
ulan gece yatiyordum bu baslik vardi sabah oldu hala got cazibesi pesindesiniz. ne cazibeymis arkadas squatli gotumu orttureceksiniz bana yoksa metrobüste falan kim vurduya gidicez.
https://i.hizliresim.com/zjZZbO.jpg
kız olsam kesinlikle harika götüm olurdu.
hal böyleyken, çoğu erkeğin sevişirken dokunulmasını istememesi nasıl açıklanabilir diye merak edilir.
görsel
ne götler varmış bea. düşman başına.
Sözlük artık kontrolsüz bir fantazi dünyasına dönmüş. Allah esirgeye.
sizin ben emmuğuza koyim artık, bu kadar da olmaz. insan gibi uyardık, yapmayın kardeşim dedik. bir olur iki olur anlarım da 2 gün boyunca erkek götü de tartışılmaz ki kardeşim.

meme olur anlarım, kadın popişkosu olur sineye çekerim ama erkek götü mü? yooo dostum, işte bunu kabullenemiyorum.

bir de fotoğraf atmışlar, yanlışlıkla elim kaydı da bakmak durumunda kaldım, lanet okudum hepinize. sonra da elim sağ yön tuşuna basmasın mı yanlışlıkla? daha ilkinin şokunu atlatamadan bir göt daha gördüm.

ben buraya bunun için gelmedim arkadaşlar. insan gibi tekrar tekrar uyarıyorum. silkelenin ve kendinize gelin.

ibneliğin lüzumu yok. şu nezih ortamı sikiyorsunuz, yakışmıyor.
O kadar squat yapıyoruz.
bu adama eminim sözlükten bir çok erkek yürüyodur.
yazıyolar di mi lan doğru söyle.
Kadınların götçü olduğunu ifşalayan başlık.
geçmişte şaplak yediğimi hatırlıyorum.
"şaplak"
-yuh aslı.
+çok güzeldi dayanamadım
-ben yapsaydım kim bilir n'olurdu
+sakın ha.